עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

הסעות כל מטרה – הבטיחות לפני הכול

הבטיחות היא לפני בכל, זה בוודאי נכון. אנחנו, בתור חברת הסעות העוסקת בתחום קרוב לארבעים שנה, יודעת כמה זה חשוב להקפיד כל העת על הביטחון והבטיחות שלכם ממש.

הרי, כולנו יודעים עד כמה הכבישים עלולים להיות מסוכנים, לא פעם. בדיוק בגלל זה, אנחנו, כאן בחברת טיולי הנשיא, רוצים לשתף אתכם, בסודות שמאחורי הקלעים. בהחלטות שיש עלינו, בתור בעלי מקצוע לקבל על מנת לשמור על הביטחון שלכם.

אם אתם רוצים לשמוע עוד על הגורמים המשפיעים על הביטחון והבטיחות בהסעות, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא.

בטיחות מתחילה קודם כל בתחזוקה

כלי רכב הוא מכונה לה פרטים רבים. הדרך לוודא כי מכונה עובדת כמו שצריך היא על ידי בחירה של מכונה איכותית כמו כן על אחזקה שוטפת. חשוב להבין כי ניתן לשכור כל מיני סוגים של רכבים. על פניו, אם היינו חושבים רק על כסף, יכול להיות שהבחירה הנכונה הייתה לבחור בכלי רכב ישנים יותר או כאלו שעובדים פחות טוב מאחרים.

אלא, שאנחנו מאמינים כי מי שקונה בזול מוצא את עצמו משלם ביוקר. לכן, אנחנו לא מפחיתים בחשיבות העצומה שיש לבחירה נכונה של רכבים איכותיים בכל פעם מחדש על מנת למנוע כל תקלה עתידית. אנחנו גם מקפידים כמובן על תחזוקה שוטפת שתבטיח כי תוכלו לנסוע ברכבים שלנו בביטחון בכל פעם מחדש.

אצלנו לא תמצאו רכבים בלי חגורות בטיחות או כאלו שלא עברו טסט כנדרש. אנו מחויבים לספק רכבים איכותיים שיעמדו בכל התקנות של משרד התחבורה ויותר.

הבחירה של הנהג היא קריטית

יש מקומות בהם בוחרים נהגים רק כדי להגדיל את התפוקה. חברות רבות מעוניינות להרוויח כסף על חשבון הלקוחות שלהם ולכן לא אכפת להם לבחור בעובדים אותם הם לא מכירים באופן אישי על מנת להגדיל את התפוקה.

אלא, שאצלנו אין זה כך. הביטחון שלכם חשוב לנו ומתוקף כך אנחנו לא מוכנים להתפשר כאשר זה נוגע בנהגים שייקחו אתכם. חשו לזכור כי נהגים עלולים למצוא את עצמם נוהגים בשעות לילה מאוחרות או בבוקר מוקדם. לכן, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לבחור באנשים שלא היינו שמחים לנסוע איתם בעצמנו.

אנחנו צופים בכם מרחוק כל הזמן

על מנת להבטיח כי אכן תגיעו ליעדכם בשלום, אנחנו כאן, בחברת 'טיולי הנשיא' נמצאים פה כדי להבטיח שאכן תגיעו ליעדכם בלי תקלות. אבל, במידה וזה קורה, חשוב שיהיה מי שנמצא שם כדי לתת לכם שירות ולא להפקיר אתכם לבד בשטח.

חברת טיולי הנשיא שומרת כל הזמן על רכבי תחזוקה איכותיים בשטח שיהיו שם כדי לפתור כל תקלה וכדי להבטיח את הביטחון והבטיחות של הלקוחות שלנו.

רוצים לשמוע עוד על הצעדים אותם אנו נוקטים כדי לשמור על הביטחון שלכם? צרו איתנו קשר ונעמוד לשירותכם בשמחה. 

 

הצעת מחיר זריזה