עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

הסעות נכים

לכולם מגיע ליהנות משירותי הסעה איכותיים ונוחים, אשר מותאמים לצרכיהם הפרטניים.

מכיוון שבעלי מוגבלויות ונכים אשר מרותקים לכיסאות גלגלים זקוקים לשירותי הסעה מעט שונים מהשירותים הסטנדרטים, יש להקפיד ולבחור בחברה אשר מתמחה בנושא של שירותי הסעות נכים ובמקום הזה בדיוק, חברת "טיולי הנשיא" תיכנס לתמונה.

מקצועיות בלתי מתפשרת

הסעות נכים מצריכות מצד חברות ההסעה אשר מציעות אותן, להחזיק ברשותן צי של רכבים אשר מאובזר באופן ייעודי למטרה וכולל: מעקה בטיחות, חגורות בטיחות מתאימות,  מעלונים,  וציוד ייעודי נוסף. מעבר לכך, רכבי אלו אמורים להכיל מקום מרווח עבור כיסאות גלגלים כמו גם, מקומות ישיבה עבור המלווים – לעיתים, הרכבים יכללו גם ציוד נוסף, כאשר יש לבדוק שהציוד מתאים לצרכים של אותם הנכים.  חברת "טיולי הנשיא" מחזיקה ברכבי הסעות ייעודיים לנכים, המאובזרים בציוד החדשני והאיכותי ביותר בתחום.

האישורים המתאימים

קיימת חשיבות גבוהה לוודא שאותן חברות הסעה, הינן בעלות אישורים מגופים רלוונטיים שונים כמו: משרד התחבורה והמשטרה, אשר מעידים על תקינותם של הרכבים ועל מידת התאמתם להסעת נכים.

מעבר לכך, גם לטיב השירות, תהיה חשיבות גבוהה בהסעות מהסוג הזה – הצוות של חברת "טיולי הנשיא" ובראשם הנהגים, מורכב מאנשי מקצוע מנוסים, אדיבים ובעלי רגישות גבוהה לצרכי הנוסעים.

חשיבות הבטיחות

כאשר מדובר בשירותי הסעות עבור נכים, נושא הבטיחות חייב לקבל דגש משמעותי. כחלק מכך, מעבר לעובדה שרכבי ההסעה אמורים לכלול את הציוד ואת מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר,  על אותם הרכבים הרלוונטיים לעבור בדיקות תקופתיות מקיפות וקפדניות.

חברת "טיולי הנשיא" מקפידה שכל הצוות המקצועי ובראשם הנהגים, יעברו הכשרות ייעודיות, אשר יבטיחו שהם יבצעו את עבודתם בצורה מקצועית וכאמור, בטיחותית.

כיצד לבחור שירותי הסעה עבור נכים?

בעת בחירת החברה, מומלץ לשים דגש על עמידתה בקריטריונים הבאים:

  • צי הרכבים של החברה כולל, כלי רכב חדישים, המאובזרים בכל הציוד המתקדם אשר נדרש לצורך הסעת נכים.
  • תודעת שירות גבוהה, אשר כוללת יחס סבלני, רגיש ואדיב מצד הנהגים וכל צוות העובדים.
  • ניסיון וידע בתפעול כלי הרכב ובהתמודדות עם מצבים לא מתוכננים (נגזרת של ניסיון בתחום, כמו גם של הכשרות ייעודיות אותם הנהגים אמורים לעבור בכל תקופת זמן מסוימת).
  • אם יש אפשרות לקבל המלצות אמינות על אותה חברת הסעות, מדובר בקריטריון אשר בכוחו ללא כל ספק להשפיע על קבלת ההחלטה וביצוע הבחירה.

מעוניינים בשירותי הסעה לנכים בסטנדרטים בלתי מתפשרים?

כאשר מדובר בשירות של הסעות לנכים, אי אפשר להתפשר על פחות מהחברה המקצועית והמנוסה ביותר בתחום. לכן, אם גם אתם זקוקים לשירותי הסעות מהסוג הזה מכל סיבה ולכל מטרה, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת "טיולי הנשיא" ולהבטיח בצעד זה, את קבלת השירות הטוב, האיכותי והבטיחותי ביותר אותו תוכלו לקבל.

הצעת מחיר זריזה