עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

אוטובוסים לטיולים

זוכרים את טיולי בית הספר, שבהם אוטובוסים לטיולים היו לב לבו של הטיול? ובכן, כשאנו מדברים על טיולים מטעם העבודה או אפילו על טיולים משפחתיים – מרכזיותו של האוטובוס בטיול לא השתנתה. הנסיעה עצמה היא חלק מהחוויה, ואנחנו כאן כדי להעצים את החוויה שלכם!

אוטובוסים לטיולים כחלק מחווית הטיול

חברת הסעות טיולי הנשיא מעמידה לרשותכם אוטובוסים לטיולים, שמתחשבים בכל הצרכים שלכם:

מערכות מולטימדיה – הרכבים שלנו מצוידים במערכות מוזיקליות מתקדמות ובנגני DVD שמאפשרים להנעים את זמנם של הנוסעים במוזיקה טובה או בסרט לכל המשפחה.

נוחות ברמה הגבוהה ביותר – כחברה מנוסה בתחום ההסעות, אנו בוחרים באוטובוסים לטיולים שהופכים את הנסיעה לקלילה גם עבור אנשים שלא אוהבים נסיעות. הכיסאות הנוחים מאפשרים להשלים שעות שינה, ואפילו ילדים נוטים להישאר במקומות שלהם.

נהגים מקצועיים – הנהגים שלנו זהירים ומיומנים, והם דואגים להביא אתכם בבטחה למקום המבוקש. ההיכרות המעמיקה שלהם עם כל אתרי התיירות בארץ, מאפשרת להם להימנע מסיבוכים מיותרים בדרך.

שירותים נלווים – הניסיון הרב שלנו בתיירות פנים מאפשר לנו לעזור לכם לארגן טיול מהנה, הכולל אטרקציות, מקומות לארוחת צהריים ועוד. ספרו לנו מה אתם מחפשים, ואנחנו נעזור לכם לארגן טיול נהדר, המותאם לצרכים שלכם.

חייגו אלינו למספר 9587* והזמינו אוטובוס לטיול.

אוטובוסים לטיולים

מכירים את זה ש…

לבטח יצא לכם להיתקל במצבים שבהם נהג ההסעה לא הכיר את הדרך, ובסופו של דבר ביליתם הרבה יותר מדי זמן באוטובוס. לא עם הנהגים של טיולי הנשיא! כל אנשי המקצוע שלנו הינם מיומנים, מנוסים, ומכירים היטב את מסלולי הטיול. מעבר לזאת, הנהגים שלנו מצוידים במערכות GPS, שעוזרות להם לתקן כל טעות בתוך פרקי זמן קצרים.

הבטיחות שלכם בידיים טובות

יתרון חשוב נוסף שנובע באופן ישיר מהניסיון הרב של הנהגים שלנו הוא הבטיחות. הנהגים נוהגים בזהירות רבה, תוך הקפדה על כל כללי הזהירות. האוטובוסים שלנו מתוחזקים היטב, ואנו עושים הכול כדי למנוע תקלות פתאומיות במטרה לשמור על בטיחותם של נוסעינו.


עם אוטובוסים לטיולים של חברת טיולי הנשיא מובטח לכם טיול מהנה בראש שקט!

הצעת מחיר זריזה

    לייעוץ ראשוני