עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

הסעות לחתונה

מתחתנים? נשמח להסיע את האורחים לכל מקום שתבחרו.

רוצים להתחתן במקום ייחודי ומרוחק? שוקלים לבחור באולם אירועים שנמצא הרחק בצפון או בדרום בגלל מחירים אטרקטיביים? אך איך ישפיע המיקום הרחוק על נוכחות האורחים? עם שירותי ההסעות של טיולי הנשיא תוכלו להבטיח נוכחות מלאה של כל אורחי החתונה!

חברת טיולי הנשיא מציעה הסעות לחתונה שעומדות בסטנדרטים גבוהים:

  • עמידה קפדנית בלוחות הזמנים
  • היכרות טובה עם כבישי הארץ
  • אוטובוסים מפנקים, המותאמים לנסיעות ארוכות
  • נהגים מקצועיים, שיודעים להפוך כל נסיעה למהנה

עבור הצעת מחיר הסעה לחתונה חייגו עכשיו!

הסעות לחתונה לנוכחות מלאה

על פי רוב, החתן והכלה ומשפחותיהם הם שמארגנים הסעות לחתונה. בעלי השמחה הם שיודעים כמה אנשים מגיעים מכל עיר, והם שיודעים לארגן בצורה הטובה ביותר הסעות שיתאימו לכולם.
ארגון הסעה על ידי בעלי השמחה מבטיח שלכל המוזמנים תהיה דרך להגיע ולחזור הביתה בשלום. בצורה זו ניתן לדאוג להגעה בזמן, מה שיחסוך עיכובים ואיחורים של האורחים. הסעות מסודרות, מאפשרות הגעה של יותר אורחים לחתונה.
שותים ונהנים בחתונה של פעם בחיים
אין ספק שנהיגה חזרה הביתה מרחיקה חלק גדול מהחוגגים מבר האלכוהול המושקע בחתונה, וחבל. השקעתם רבות בבר החתונה, אז חבל שהאורחים שלכם לא ייהנו ממנו.
הסעות מאורגנות מאפשרות לכולם לשתות אלכוהול וליהנות יותר מהחתונה, ולבלות על רחבת הריקודים עד אור הבוקר. ארגון של אוטובוסים שייקחו את האורחים הביתה זו דאגה אמיתית וכנה לכך שהאורחים שלכם יפיקו את המקסימום מהאירוע.

הסעות לחתונה עם טיולי הנשיא

חברת הסעות לחתונה טיולי הנשיא מפעילה צי חדיש ומושקע של אוטובוסים, שמתאימים לכל נסיעה, גם אם היא רחוקה. אוטובוס ההסעה אוסף את אורחי החתונה ממקומות הקרובים לביתם, מסיע אותם למקום האירוע, ובסיום האירוע, הוא מחזיר את כל האורחים בחזרה לביתם.

 

הזמנים נקבעים מראש עם מזמיני ההסעות (על פי רוב החתן, הכלה או בני משפחתם), והם ניתנים לשינוי בהתאם לצורך. הסעות לחתונה משחררות את הזוג מההכרח לקיים את החתונה באזור נוח לגישה, ומאפשרות להם לבחור מבין מבחר עצום של גני ואולמות אירועים הפרוסים לאורכה של כל המדינה.

טיולי הנשיא תמיד עומדים לצידכם ומספקים לכם את השירות הטוב ביותר.

הצעת מחיר זריזה