עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

הסעות עובדים

שירותי הסעוה לעובדים על בסיס יומי למגזר העסקי והציבורי

חברת טיולי הנשיא עוסקת שנים רבות בתחום הסעת עובדים לחברות במגזר הפרטי והציבורי, תוך הפעלת גמישות מרבית בהתאם לצורכי הלקוח, ו/או מקום העבודה. מערך ניהול ההסעות של טיולי הנשיא הינו מהמתקדמים בארץ בתחום ההסעות והותאם במיוחד ע"פ צרכי לקוחותינו.

ברבים ממקומות העבודה בארץ הגעת העובדים מתבססת על הסעות מאורגנות המביאות את העובדים למקום העבודה ומחזירות אותם. מדובר על מפעלים תעשייתיים, חברות הייטק, משרדים ממשלתיים ומגוון רחב של מוסדות. לרוב השימוש בשירותי הסעות עובדים יעשה על ידי חברות גדולות.

הסעות עובדים בוחרים בחברת הסעות הנשיא. מדוע?

לעבודה עם חברת הסעות גדולה וותיקה בתחום ישנם יתרונות רבים:

יכולת התמודדות עם שעות ההסעה שונות

שעות ההסעה יכולות להיות שעות סטנדרטיות בהן יהיה צורך במערך מורכב של אוטובוסים ומיניבוסים בגלל כמות גדולה של עובדים, ושעות עבודה שאינן שגרתיות על פי משמרות בהן יהיה צורך בכמות מעטה של רכבים אך לעמידה בזמני ההסעה ישנה חשיבות עצומה. בין אם מדובר על שעות השיא ובין אם על שעות מיוחדות, העבודה מול חברה בעלת ניסיון רב המבצעת כבר שנים הסעות עובדים מהווה יתרון משמעותי.

יכולת התמודדות עם כמות עובדים גדולה

חברות הסעות גדולות מחזיקות צי רכבים גדול ומגוון. מדובר על אוטובוסים, מיניבוסים, וואנים וגם רכבים בהם ישנה נגישות לנכים עם כסאות גלגלים. מגוון הרכבים וכמותם מאפשרת לחברה לבצע את ההסעות באופן היעיל ביותר, כאשר הרכבים מחולקים לאזורים שונים על פי הצורך.

פריסה ארצית והגעה לאזורים שונים בקלות

לחברת הסעות גדולה כמו טיולי הנשיא ישנה פריסה ארצית. עבור לא מעט חברות אליהן הגעת העובדים אינה רק ברמה המקומית אלא ברמה האזורית או אפילו הארצית, העבודה עם חברה הפרושה על פני אזורים שונים בארץ היא יתרון. כך ההסעה מגיעה אל העובד במהירות ובדיוק מירבי.

מוכנות גם לבלתי צפוי

חברה בעלת ניסיון רב וצי רכבים גדול מוכנה תמיד לבלתי צפוי. ישנה יכולת תגבור וחיפוי כך שאם התגלתה תקלה ברכב או חלילה הייתה תאונה החברה תדאג לחלופה כך שהנזק שיגרם הוא מינימלי או אפילו בלתי מורגש. המוכנות לבלתי צפוי באופן מיטבי אפשרית גם בזכות מוקד הפעיל 24 שעות ומתקדם מבחינה טכנולוגית כך שכל בעיה או בקשה תיקלט ותטופל מיידית בכל שעה.

חברת טיולי הנשיא נחשבת לאחת מחברות ההסעות הגדולות והוותיקות בארץ. היא מבצעת סוגים שונים של הסעות, כולל הסעות עובדים, במשך שנים לשביעות רצונם של מוסדות וחברות בעלי צרכים ודרישות משתנים. 

טיולי הנשיא – נוסעים בדרך שלך

הצעת מחיר זריזה