Facebook Pagelike Widget

הסעות עובדים

תוכן העניינים

איך בוחרים הסעות עובדים

שירותי הסעות מזמן כבר אינם מהווים רק פתרונות או דרכי הגעה של העובד מנקודה אחת לאחרת. כיום הבחירה שלכם בחברת הסעות מאפשרת את הפתרון הנכון, הבטוח והפרודוקטיבי ביותר הן לעובד שלכם והן לעסק שלכם! 

לא מבינים במה מדובר? עם הצלחות אי אפשר להתווכח ומכאן שיותר ויותר עסקים, חברות ומפעלים נעזרים בשירותי הסעות עובדים במטרה לאפשר לעובדים שלהם את דרכי ההגעה הטובות והבטוחות ביותר! 

זקוקים לשירותי הסעות לעובדים שלכם? הנה כמה דברים שחשוב שתקראו לפני שתבחרו את חברת ההסעות המועדפת. 

היתרונות של שירותי הסעות לעובדים:

כפי שהבנתם, בחירת חברת הסעות עובדים זה הרבה מעבר להגעה מנקודה אחת לנקודה אחרת, כיום בחירת חברת הסעות הוא יתרון אחד גדול של ביטחון ואחריות כך שהעובדים שלכם יגיעו יעילים וערניים יותר מתמיד ליום העבודה שלהם. 

אם ניכנס לעובי הקורה, נדבר על שירות שיכול בהחלט להקל על העסק באופן משמעותי גם בהיבט הכלכלי היות שאז בעל העסק לא יצטרך לקנות רכבים לעובדים ובאמצעות ההסעות יחסוך גם בעלויות של אחזקת רכב, דלק, ביטוחים ועוד. 

כמו כן, מהיום העובדים שלכם כבר לא יצטרכו לנהוג לאחר יום עבודה מפרך ובטח שלא להיתקל בתנאי נגישות בעיתיים, כביש רווי פקקים ונהיגה בסיכון (ערנות ירודה). 

מה חשוב שתבדקו לפני סגירת הסעה לעובדים 

מתלבטים בין חברת הסעות כזו או אחרת? בדקו את כמות העובדים בארגון וכמה מהם זקוקים להסעה. בשלב השני בדקו היכן גרים אלו שזקוקים להסעה. לצורך העניין, אם מדובר בכמה עובדים בודדים, אולי כדאי לשקול שוב ולוותר על חברת הסעות אבל אם מדובר ביותר מעשרה עובדים, יש כאן בהחלט מקום לשקול שימוש בשירותי הסעות לעובדים. 

עניין השעות הוא גם עניין שחשוב לדבר עליו. אם הארגון פועל על משמרות ורק שניים או שלושה עובדים זקוקים להסעה ביום, גם כאן המלצתינו לוותר על חברת הסעות. מאידך גיסא, אם מדובר ביותר מעשרה עובדים כדאי בהחלט להיעזר בשירותי הסעות. 

היבטים נוספים שיש להביא בחשבון הם אזורי שירות מתאימים, האם חברת ההסעות תספק לכם מענה בכל רחבי הארץ? מה מצב רכבי ההסעה? האם המושבים מרווחים, מאובזרים ונוחים ברמה מספקת ? 

דבר נוסף הוא עניין המחיר והשוואת המחירים ומיד לאחר מכן השגת ביקורות, המלצות המעידות על אותנטיות, ביקורות טובות ושקיפות מלאה. 

זקוקים להסעות עובדים בבית שאן והאיזור? לחצו כאן לעוד פרטים.

בסיכום דבר, חשוב מאוד לבחור חברת הסעות וותיקה, מאובזרת שמגיעה לכל מקום ויכולה לספק שירות 24/7 כמובן בתיאום מראש! 

סימנתם וי על כל הרשימה שהופיעו לפניכם? כעת אין ספק כי השלבים הללו יקלו עליכם לבחור את שירותי ההסעה שבסופו של דבר יניבו לכם עובדים חרוצים, יעילים שיאהבו להמשיך ולתת לכם 100 אחוז פרודוקטיביות -הכול בזכות בחירה אחת שעושה את ההבדל! 

שירותי הסעוה לעובדים על בסיס יומי למגזר העסקי והציבורי עם חברת הסעות הנשיא

חברת טיולי הנשיא עוסקת שנים רבות בתחום הסעת עובדים לחברות במגזר הפרטי והציבורי, תוך הפעלת גמישות מרבית בהתאם לצורכי הלקוח, ו/או מקום העבודה. מערך ניהול ההסעות של טיולי הנשיא הינו מהמתקדמים בארץ בתחום ההסעות והותאם במיוחד ע"פ צרכי לקוחותינו.

ברבים ממקומות העבודה בארץ הגעת העובדים מתבססת על הסעות מאורגנות המביאות את העובדים למקום העבודה ומחזירות אותם. מדובר על מפעלים תעשייתיים, חברות הייטק, משרדים ממשלתיים ומגוון רחב של מוסדות. לרוב השימוש בשירותי הסעות עובדים יעשה על ידי חברות גדולות.

מדוע לבחור בחברת הסעות הנשיא ?

לעבודה עם חברת הסעות גדולה וותיקה בתחום ישנם יתרונות רבים:

יכולת התמודדות עם שעות ההסעה שונות

שעות ההסעה יכולות להיות שעות סטנדרטיות בהן יהיה צורך במערך מורכב של אוטובוסים ומיניבוסים בגלל כמות גדולה של עובדים, ושעות עבודה שאינן שגרתיות על פי משמרות בהן יהיה צורך בכמות מעטה של רכבים אך לעמידה בזמני ההסעה ישנה חשיבות עצומה. בין אם מדובר על שעות השיא ובין אם על שעות מיוחדות, העבודה מול חברה בעלת ניסיון רב המבצעת כבר שנים הסעות עובדים מהווה יתרון משמעותי.

יכולת התמודדות עם כמות עובדים גדולה

חברות הסעות גדולות מחזיקות צי רכבים גדול ומגוון. מדובר על אוטובוסים, מיניבוסים, וואנים וגם רכבים בהם ישנה נגישות לנכים עם כסאות גלגלים. מגוון הרכבים וכמותם מאפשרת לחברה לבצע את ההסעות באופן היעיל ביותר, כאשר הרכבים מחולקים לאזורים שונים על פי הצורך.

פריסה ארצית והגעה לאזורים שונים בקלות

לחברת הסעות גדולה כמו טיולי הנשיא ישנה פריסה ארצית. עבור לא מעט חברות אליהן הגעת העובדים אינה רק ברמה המקומית אלא ברמה האזורית או אפילו הארצית, העבודה עם חברה הפרושה על פני אזורים שונים בארץ היא יתרון. כך ההסעה מגיעה אל העובד במהירות ובדיוק מירבי.

מוכנות גם לבלתי צפוי

חברה בעלת ניסיון רב וצי רכבים גדול מוכנה תמיד לבלתי צפוי. ישנה יכולת תגבור וחיפוי כך שאם התגלתה תקלה ברכב או חלילה הייתה תאונה החברה תדאג לחלופה כך שהנזק שיגרם הוא מינימלי או אפילו בלתי מורגש. המוכנות לבלתי צפוי באופן מיטבי אפשרית גם בזכות מוקד הפעיל 24 שעות ומתקדם מבחינה טכנולוגית כך שכל בעיה או בקשה תיקלט ותטופל מיידית בכל שעה.

חברת טיולי הנשיא נחשבת לאחת מחברות ההסעות הגדולות והוותיקות בארץ. היא מבצעת סוגים שונים של הסעות, כולל הסעות עובדים, במשך שנים לשביעות רצונם של מוסדות וחברות בעלי צרכים ודרישות משתנים. 

טיולי הנשיא – נוסעים בדרך שלך

הצעת מחיר זריזה