עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

חברת הסעות בדרום

הסעות בדרום – מארגנים אירוע בדרום הארץ, ומחפשים הסעה נוחה עבור אורחיכם? זקוקים לשירותי הסעות בדרום באופן קבוע,
עבור מקום עבודה או מוסד חינוך? לטיולי הנשיא יש את כל הפתרונות עבורכם בתחום התחבורה.

להצעת מחיר עבור הסעות בדרום לכל צורך חייגו אלינו: 9587*

חברת טיולי הנשיא מספקת שירותי הסעות בכלל והסעות בדרום בפרט מזה שנים רבות, ויש לה את כל מה שדרוש כדי להסיע אתכם למחוז חפצכם בצורה היעילה והמהירה ביותר.

הסעות בדרוםאנו מבצעים את כל סוגי ההסעות, לרבות:

  • הסעות לאירועים – הסעות עבור בעלי אירועים שרוצים להסדיר עבור אורחיהם דרכי הגעה נוחות לאירוע שלהם.
  • הסעות קבועות – שירות למוסדות חינוך ולמקומות עבודה, הכולל הסעה עבור עובדים ותלמידים. השירות ניתן מדי יום בשעות קבועות, כאשר אנו עושים הכול כדי להגיע בזמן תמיד.
  • הסעות לנתב"ג – הסעות לשדה התעופה מכל אזור הדרום. אנו לוקחים בחשבון את לוח הזמנים של הטיסה שלכם, וכך מובטח לכם שתמיד תגיעו בזמן.
  • הסעות לטיולים – באזור הדרום יש הרבה מאוד אתרים מעניינים וחשובים, שידועים בכל העולם, דוגמת ים המלח, מצדה והעיר הדרומית אילת. אנו מכירים את כל הדרכים כדי להביא אתכם אל היעד בבטחה, וגם לאפשר לכם ליהנות בדרך.

אנו תמיד זמינים עבורכם, ומעמידים לרשותכם את הניסיון הרב שלנו בעולם ההסעות.

שירותי הסעות בדרום שעונים לצורך שלכם

אזור הדרום הוא האזור הכי פחות מיושב בארץ, והמשמעות היא מרחקים גדולים בין הישובים והאתרים השונים. התחבורה הציבורית לא תמיד מגיעה באופן יעיל למחוז חפצכם, ובמיוחד אם אין לידו ישוב גדול, ולכן הרבה פעמים אין מנוס מלהישען על שירותי הסעות מיוחדים. חברתנו יודעת לקרוא נכון את הצרכים שלכם, ולהיענות להם באופן מדויק. בין אם אתם רוצים להגיע לאולם אירועים מרוחק, לאתר תיירותי או שאתם זקוקים להסעה יעילה עבור העובדים שלכם, אנו נספק לכם את השירות הטוב והמתקדם ביותר.

הכרת הארץ עם טיולי הנשיא

אזור דרום הארץ כולל אתרי תיירות חשובים למורשת היהודית והעולמית. עם זאת, הכבישים באזור לא תמיד נוחים לנהיגה. צוות הנהגים המקצועי שלנו מכיר היטב את כבישי הארץ, והוא יביא אתכם בבטחה לכל יעד תיירותי. אנו מסיעים קבוצות תיירים מחו"ל ומהארץ מדי יום לאזורים מטוילים בדרום, ומאפשרים להם להכיר וליהנות מנופי הארץ.

בכל נושא בתחום הסעות בדרום אתם מוזמנים לפנות אלינו: 9587*

הצעת מחיר זריזה

    לייעוץ ראשוני