עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

חמת גדר

חמת גדר הינה אתר למרחצאות מרפא ונופש. חמת גדר נמצאת בעמק הירמוך בחלק הדרומי של רמה"ג, ונמצאת כמאה וחמישים מטרים מתחת לפני הים. באתר קיימים 4 מעניינות חמים אשר עשירים במינרלים רבים. המים בחנת גדר זורמים מעומק של למעלה משני קילומטרים. באתר חמת גדר ניתן למצוא מרחצאות מרפא, ספא ופינות בעלי חיים דוגמת תנינים ועופות.

כבר בימי קדם רחצו במרחצאות חמת גדר , והיו מודעים לסגולות המינרלים אשר מסייעים להחלמה ממחלות עור. באתר חמת גדר מצאו עדויות לכך שבמקום היו מרחצאות בימי התקופה הרומית.

השם חמת גדר הוא במקורו בעיר גדר הנמצאת בירדן והמרוחקת 4 ק"מ מחמת גדר. השם חמת הוא במקורו כמו שמם של מקומות נוספים בעמק הירדן, ומעיד על הימצאותם של מים חמים במקום.
חמת גדר נמצאת בנחל הירמוך.

באתר חמת גדר חמישה מעיינות, ארבעה שמהם נובעים מים מינרליים, עשירים בגופרית, ואחד של מים מתוקים:
למים הנובעים בחמת גדר מס' תכונות בעלות חשיבות: חום, עשירים במינרלים ורדיואקטיביות.
בנוסף במים קיימות תכונות נוספות חשובות:: חום ועושר במינרלים. השימוש במעיינות מסייע לזירוז חילוף החומרים, חידוש תאים, מקל על כאבי פרקים, והקלה על כאבים במערכת השתן והעיכול

בנוסף בספא הפועל במקום ניתן לקבל מס' רב של טיפולים כגון: עיסוי שוודי, עיסוי תאילנדי, עיסוי עם באבנים חמות, טיפול בקריסטלים, טיפולי אנטי אייג'ינג שונים וטיפולי יופי מיוחדים

החל מ2007 חמת גדר מנוהלת על ידי 4 קיבוצים ברמת הגולן – מבוא חמה, כפר חרוב, אפיק ומיצר. חמת גדר מתפרסת על פני שטח של 160 דונם וקיימים בו מרחצאות מים חמים, חווה לגידול תנינים, מרחצאות מים חמים, בית מלון, מתקני ספא שונים ומסעדות כגון מסעדת המחבת וסיאם.

בחמת גדר קיימת בריכה ראשית. בבריכה הראשית ישנן מיטות וכיסאות ג'קוזי המשמשות לעיסוי, תותחי מים שתפקידם לשחרר את הצוואר, הגב והכתפיים, בריכת בועות ומפל ענק להרפיית הגוף.
מומלץ לא לשהות במים החמים יותר מ-16 דקות.כמו כן אסורה הרחצה לאנשים עם בעיות רפואיות, כגון חולי לב, בעלי לחץ דם גבוה ונשים הרות.

מספר הנופשים בחמת גדר מוערך ביותר מ-650,000 אנשים מדי שנה.

חוות התנינים

ב1981 הקימו באתר חחוה גדולה לגידול תנינים.הוקמה בחמת גדר חוות תנינים גדולה. ניתן למצוא בחווה תנינים מכל מיני סוגים שונים ומכל מיני ארצות..

התנינים מתהלכים בחופשיות באזור מגודר בתנאים המדמים את מקום המחיה המקורי שלהם.
באתר קיימים בעלי חיים נוספים, שתפקידם לבדר את המבלים בחמת גדר. ניתן לראות את האכלת החיות.
בין החיות שקיימות בחמת גדר ניתן למצוא תוכים, איילים, יענים, איגואנות, ארנבים, בבונים ועוד..
בפינת החי, בתא סגור, קיימות שתי נקבות נחשים של פיתון מרושת באורך של 8 מטר.

חברת הסעות
 "טיולי הנשיא" מספקת מזה שנים רבות ימי כיף לקבוצות באתר חמת גדר.

לאחרונה חברת הסעות " טיולי הנשיא" החלה לבצע ימי כיף בחמת גדר גם לבודדים.
עקבו אחרי הימים שבהם תצא הסעה משולבת עם יום כיף לאתר חמת גדר הכולל כניסה למרחצאות חמת גדר וארוחת צהריים.

ניתן לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק או באתר האינטרנט.

כמו כן ניתן לקבל פרטים נוספים בטל' 9587*

הצעת מחיר זריזה