עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

הסעות לחיילים

הצורך בשירותי הסעות לחיילים יכול לעלות במספר מקרים ובין היתר: הסעת חיילים מהבסיסים אל הבתים ובחזרה (או לנקודות מרכזיות בערי המגורים של החיילים), הסעת חיילים לנופשונים, לימי גיבוש ולטיולים ועוד..

שירותי ההסעות יכולים להתבצע על ידי רכבים צהליים או על ידי חברות חיצוניות המתמחות באופן פרטני במתן שירותי הסעות לחיילים.

יתרונות השירותים של חברת הסעות מקצועית

שירותי הסעה לחיילים טומנים בחובם מגוון רחב של יתרונות ובין היתר:

 • בזכות אותם השירותים ניתן להבטיח שהחיילים יגיעו בזמן לבסיסים.
 • שירותי הסעה, יאפשרו שקט נפשי בידיעה שהחיילים בטוחים  ואינם חשופים לאיומים שונים, כמו במקרים של נסיעה בטרמפים ולעיתים גם בעת נסיעה בתחבורה הציבורית – בעיקר בשעות הלילה.
 • בזכות שירותי ההסעה, החיילים יגיעו לבסיס כשהם נינוחים וערניים, זאת לאחר שנהנו מהסעות מסודרות ובתנאים נוחים (חיילים רבים מנצלים את זמן הנסיעה לצורך השלמה של שעות השינה).
 • שירותי הסעה יכולים לאפשר לחיילים להגיע בקלות גם למקומות שהתחבורה הציבורית לא מגיעה אליהם – כידוע, יש לא מעט בסיסים הממוקמים באזורים פחות נגישים.
 • מערכי שירותי ההסעה מותאמים באופן פרטני לדרישותיהם של המזמינים, הן מבחינת נקודות האיסוף וההורדה והן מבחינת לוחות הזמנים.

כאן חשוב להדגיש שבכדי ליהנות מכל היתרונות הרבים אשר טמונים בשירותי הסעה לחיילים, חשוב לבחור בצורה מושכלת ונבונה את חברת ההסעה אשר תספק את השירותים המבוקשים ולוודא שהיא אכן ערוכה להעניק את השירותים הטובים ביותר.

איך לבחור את חברת ההסעה המתאימה?

בכדי לבחור נכון את חברת ההסעה אשר מעניקה שירותי הסעות לחיילים מומלץ לשים דגש על מספר פרמטרים משמעותיים ובין היתר:

 • ניסיון פרטני בתחום – כדאי להקפיד ולבחור בחברה בעלת ניסיון פרטני במתן שירותי הסעה לחיילים או לגורמים ממשרד הביטחון.
 • עמידה בתקנים הנדרשים – עמידה בתקנים גבוהים כמו ISO יכולה להעיד הרבה על טיב שירותי החברה ועל היכולת שלה לספק את שירותי ההסעה הנדרשים.
 • צי כלי הרכב – כאשר מדובר בהסעות חיילים, כמות הנוסעים יכולה להיות גדולה במיוחד. לכן, כדאי לבדוק את סוג הרכבים בהם החברה עושה שימוש ואת כמות האנשים אותם היא יכולה להכיל.
 • פעילות בכל הארץ – לעיתים, יעלה הצורך לבצע איסוף או הורדה ממספר יעדים שונים בכל רחבי הארץ ולכן, חשוב לבחור בחברת הסעות אשר פועלת בכל הארץ והנהגים שלה גם מכירים את כבישי הארץ בצורה מעמיקה – יש לזכור כי בסיסים ממוקמים לעיתים באזורים מבודדים ומרוחקים שלא פשוט להגיע אליהם.

 כמה זה עולה?

טווח המחירים של שירותי הסעה לחיילים הינו רחב ותלוי בפרמטרים רבים כמו: היקף השירות, כמות הנוסעים, סוגי הרכבים ושיקולים שונים של החברה. לכן, כדאי לבקש תחילה הצעת מחיר מפורטת המתבססת על הדרישות והצרכים ולוודא שאכן מדובר במחירים הוגנים.

זקוקים לשירותי הסעות לחיילים?

אם גם אתם מחפשים אחר חברת אוטובוסים המתמחה בין היתר בשירותי הסעה לחיילים, כל שאתם צריכים לעשות כשלב ראשון, זה ליצור קשר עם חברת "טיולי הנשיא" וצוות החברה, ישמח לספק לכם את כל הפרטים אודות השירותים.

הצעת מחיר זריזה

  לייעוץ ראשוני