עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

חברת הסעות בצפון

הסעות בצפוןמדינת ישראל משופעת באתרים קסומים, ולא מעט מהם ניתן למצוא באזור הצפון. חברת טיולי הנשיא מספקת לכם את כל הסיבות להצפין – החל מהאוטובוס המפואר, דרך הנהג המנוסה ועד לליווי האישי כבר משלב הארגון.

רמת הגולן, הגליל העליון, הכינרת, החרמון – אין סוף לאטרקציות שיש לצפון להציע. ועדי עובדים, מנהלי בתי ספר ומחלקות משאבי אנוש בארגונים מחפשים תמיד דרכים מרתקות להעשיר את היומיום של העובדים או התלמידים.

יום טיול חווייתי, במהלכו ניתן גם להשכיל ולהכיר יותר את טוב מדינתנו, הוא דרך מצוינת. זה השלב שבו חברת טיולי הנשיא נכנסת לתמונה.

אתם מוזמנים לנסות את טיולי הנשיא!

חייגו 9587* להזמנת שירותי הסעות בצפון, ותיהנו מנסיעה נוחה ובטוחה.

צי אוטובוסים חדישים

כשמדובר בהסעות לצפון, לא פעם נדרשים זמני נסיעה ארוכים – בייחוד אם נקודות המוצא הן דרום הארץ ומרכזה. את הזמן שתבלו על הכביש תוכלו להעביר בנעימים בכל אחד מהאוטובוסים המפוארים של טיולי הנשיא: מושבים נוחים ומרווחים, מערכות מולטימדיה מתקדמות, מיזוג אוויר עוצמתי וגם עיצוב מרהיב – כל אלה הופכים את הנסיעה לנעימה יותר עבור הנוסעים, בין שיבחרו לשוחח עם חברים ובין שיעדיפו לנמנם עד נקודת העצירה הבאה.

צוות נהגים שיודע להוביל

טיולי הנשיא מעמידה לרשותכם נהגים מיומנים ומנוסים, שמקפידים לבדוק בדקדקנות את כלי הרכב לפני כל נסיעה, כדי למנוע תקלות ועיכובים מיותרים. בנוסף לכך, הם זמינים עבורכם לכל אורך הדרך ועושים כל שניתן, על-מנת לספק את צורכי הנוסעים במהלך הנסיעה.

הסעות בצפון – לצדכם כבר משלב התכנון

המענה שמספקת חברת טיולי הנשיא אינו מסתכם באספקת אוטובוסים עבור הסעות בצפון. אם ברצונכם לארגן יום טיול חווייתי עבור מקום עבודה, עמותה או מוסד חינוכי, מומחי תיירות הפנים של החברה ישמחו לעמוד לרשותכם. הם מכירים את כל נקודות העניין באזור הצפון ויכולים להרכיב בקלות מסלול טיול ליום אחד או למספר ימים. כל זאת בהתחשב בכמות האנשים, בתקציב ובשאר בקשות מיוחדות ומגבלות.

ביקור בצפון מתחיל בשיחת ייעוץ עם טיולי הנשיא.
חייגו עכשיו 9587* להזמנת נסיעה ולקבלת הצעת מחיר.

הצעת מחיר זריזה

    לייעוץ ראשוני