עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

מדוע העסק שלך צריך הסעת עובדים

הסעת עובדים היא פתרון מעולה עבור אלו הרוצים לשדרג את איכות החיים של העובדים שלהם. הסעות עובדים הם הדרך שלך להבטיח כי העובדים שלך יגיעו לעבודה בנוחות ובזמן. זה לא משנה אם אנחנו מדברי על מפעל או על חברת הייטק, הסעות עובדים הם הדרך שלך היום לתת לעובדים שלך לנוח בדרך לעבודה מה שיוביל, ביננו, לשיפור הביצועים שלהם לאין שיעור.

הסעות עובדים זה שירות אותו אנו מספקים כאן בחברת 'טיולי הנשיא'. אצלנו תוכלו לשכור אוטובוס, מיניבוס או מונית גדולה על פי הצרכים הייחודיים שלכם.

אז אם אתם רוצים לשמוע עוד קצת על השירות ומדוע העסק שלך צריך הסעת עובדים, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא.

תן לעובדים שלך לנוח רגע

נסיעה לעבודה עלולה להיות  לא פעם אירוע מתיש למדי. הרי כולנו יודעים כמה זה קשה לשים את הילדים תוך כדי לחץ של זמן במסגרות ולרוץ לעמוד בפקקים בדרך לעבודה. הסעות עובדים מקלות על כך במידה רבה. הן מאפשרות לעובדים שלך שניה לעצום עיניים, לשמוע מוזיקה ולהירגע בדרך לעבודה.

כולנו כבר יודעים כי האנרגיה המלווה את העובד למקום עבודתו יכולה להשפיע על התפוקה שלו בשעות ראשונות של יום העבודה במקרה הטוב, או לכל אורך היום במקרה הרע. אם עובד נאלץ לעמוד שעות רבות בפקקים ולהגיע בלחץ, מטבע הדברים, התפקוד שלו ייפגע. בדיוק בגלל זה, אנו מאמינים כי הסעה שתקנה לעובדים שלך כמה דקות של שקט יכולה בדיעבד להשתלם כפליים בכך שהיא תגדיל את פיריון יום העבודה.

אין יותר איחורים

מי מאתנו לא מכיר את העובד, המצוין, שנוטה לאחר בבוקר. לאחר זו תכונה ישראלית נפוצה הנבעת בין היתר מהעובדה שלמרבית העובדים יש ילדים קטנים אותם יש לשים במסגרות לפני היציאה ליום העבודה והפקקים בדרך יכולים לשגע כל אחד.

שימוש בהסעה לעובדים למעשה גודעת את הבעיה מהשורש. הרי כולנו יודעים שברגע בו יש שעה בה אנו חייבים להתייצב, אנו נעשה את כל מה שצריך כדי להגיע בזמן. הרי אף אחד לא רוצה להוציא את הרכב הפרטי שלו אם הוא יודע שיש הסעה לעבודה בחינם.

הסעות לעובדים מאפשרות להם לסיים את יום העבודה בנחת

אם אנחנו רוצים לשמור על העובדים שלנו מרוצים, חשוב שניתן להם גם את האפשרות לסיים את יום העבודה בזמן. הרי בסופו של יום, יש להם משפחות וחיים פרטיים עשירים. כאשר יש הסעה בסוף יום העבודה, אנו יכולים להיות בטוחים כי העובדים לא יהיו בלחץ סביב השעון כדי להבטיח שיצאו בזמן.

ברגע שיש הסעה, הם יכולים לנצל את יום העבודה במלואו ולהיות בטוחים כי הוא אכן יסתיים בזמן.

אם אתם רוצים לשמוע עוד על הסעות לעובדים עם 'טיולי הנשיא' צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם. 

 

הצעת מחיר זריזה