עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

כמה מקומות יש במונית גדולה

מונית גדולה יכולה להיות פתרון נהדר במידה ומדובר בהסעה של משפחה לאירוע, אולי מדובר על כמה חברה' שצריכים הסעה למסיבה או שאתם נוסעים כמה חברים מהמשרד לסיור בנקודה מסוימת וצריכים לשכור שירותים של מונית גדולה.

אנחנו, בטיולי הנשיא, מחזיקים בצי של מוניות גדולות איכותיות הנהוגות בידי צוות מיומן של נהגים מעולים. לא פעם אנחנו נתקלים בשאלות על מקומות הישיבה במונית גדולה כאשר אין מתן תשומת לב לפרטים נוספים אליהם יש להתייחס כאשר מתכננים נסיעה.

לכן, בחרנו לקחת את הניסיון שלנו בתחום ולהעביר אותו בכתב, על מנת שתוכלו גם אתם להבין במה מדובר ולבחור בחכמה.

קודם כל לשאלת השאלות, כמה מקומות יש במונית גדולה

המוניות שלנו מכילות מקומות ישיבה הנעים בין שישה מקומות ישיבה לעשרה מקומות. כאשר בשלב הבא אנחנו כבר מדברים על השכרה של מיניבוס ואוטובוס, מה שכרגע הוא לא מענייננו.

קודם כל, לפני שניגש לדרך בה אנו מאמינים שיש לבחור מונית גדולה כזו או אחרת, חשוב לנו לציין כי אתם ממש לא צריכים לקבל את כל ההחלטות בעצמכם. הנציגים שלנו תמיד מחכים לכם על הקו מוכנים לעזור לכם בכל שאלה.

איך בוחרים נכון מונית גדולה?

בתהליך הבחירה נכנסים שני פרמטרים משמעותיים במיוחד.

  1. עבור מה אתם שוכרים מונית גדולה: למה אתם צריכים מונית גדולה? האם אתם נוסעים מרחק ארוך או קצר? האם מדובר בנסיעה הכוללת כניסה לשטח? או שאנחנו מדברים על נסיעה עירונית בלבד?  כל אלו חשובים שכן חשוב לדעת האם באמת אתם צריכים מונית גדולה. לדוגמא, אם אתם רק שלושה אנשים מהמשרד הנוסעים מרחק קצר אולי השירות הזה לא רלוונטי עבורכם. אבל אם אתם נוסעים מרחק גדול כנראה שיש לכם צורך בשירותים של מונית גדולה ללא קשר לשאלה, כמה מקומות יש במונית גדולה. ככלל, ככל שמדובר בנסיעה ארוכה יותר, כך אלמנט המרחב במונית מקבל משמעות גדולה יותר.
  2. מי המשתתפים: כמובן שככל שיש משתתפים רבים יותר כך המונית צריכה להיות גדולה יותר. אבל, אל תשכחו כי גם לציוד צריך להיות מקום. כך שלא רק כמות הנוסעים גדלה גם כמות המטען. לכן, במידה ואתם מחפשים מונית גדולה שאלו את עצמכם לא רק כמה מקומות יש במונית גדולה, אלא כמה מקום אתם צריכים למזוודות. ההמלצה שלנו היא תמיד להשאיר שני מקומות לפחות עבור הציוד של כולם.

 אתם מוזמנים לשריין מקומות כבר מעכשיו

אנחנו ב- טיולי הנשיא, אמנם מחזירים צי רכבים גדול אבל אנחנו בכל מקרה לא היינו רוצים שתתקשרו ותגלו שאין לנו יותר מקום עבורכם בלוח ההזמנות שלנו. לכן, אנו מזמינים אתכם לדבר אתנו עוד היום כדי שנוכל למצוא ביחד את השירות הטוב ביותר עבורכם.  

הצעת מחיר זריזה