עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

– לשם מה הוא מיועד ואת מי הוא אמור לשרת

במדינת ישראל פועלים שני מנגנונים להסעת המונים. הסעות ציבוריות אשר ניתנות באמצעות אוטובוסים ורכבות על פי קווים ותחנות שהמדינה קובעת, ומנגנון של הסעות פרטיות אשר מתבצע על ידי חברות פרטיות בהתאם להזמנת הלקוח. שירות זה ניתן על פי תכנון וחוזה בין החברה ללקוח.

שירות הסעות פרטיות ניתן עבור לקוחות בתחומים שונים על פי הצורך שלהם. כך למשל, השירות ניתן עבור מוסדות חינוך לצורך הסעת תלמידים, מקומות עבודה לצורך הסעת עובדים, משפחות וחברים לצורך הסעות עבור טיולים, אירועים, משלחות מחו"ל, או לכל צורך אחר.

מדוע נכון להשתמש בשירות הסעות פרטיות

ההבדל בין שירות הסעות פרטיות לבין שירותי הסעות ציבוריות הוא מאוד ברור. הסעה פרטית ניתנת בכל מועד, לכל מקום, לכל צורך, על פי דרישת הלקוח. השירות ניתן גם בימי שבת, גם בשעות הלילה המאוחרות, בחגים ומועדים. זאת להבדיל מתחבורה ציבורית שפועלת בימים ובשעות מסוימות.

מעבר לכך, השירות ניתן מכל מקום לכל מקום, ללא עצירות, ללא עיכובים. בעוד שתחבורה ציבורית פועלת על פי תחנות ונקודות איסוף קבועות, הרי שבשירות הסעות פרטי, זה לא מתבצע, ולכן אפשר להגיע ממקום למקום בצורה קלה ומהירה, ללא עיכובים ודחיות.

מי ירצה להשתמש בשירות זה?

שירות הסעות ללקוחות, במגזר הפרטי, העסקי או הציבורי, נרכש כאשר זו האופציה הטובה ביותר עבורם, ביחס לאופציות אחרות הקיימות בשוק. בדרך כלל, הם יעדיפו להשתמש באופציה זו בשביל שיהיה ניתן לנהל את תהליך הניוד בצורה מהירה ופשוטה ובזמן הקצר ביותר.

מעבר לכך, ארגונים, מוסדות, מקומות עבודה, ולקוחות פרטיים, ירצו להשתמש בשירות זה בשביל שכל הנוסעים יוכלו להגיע אל המקום ביחד, באופן מאורגן, ולא יצטרכו להגיע ברכבים פרטיים או תחבורה ציבורית, כל אחד בעצמו, כל אחד על פי זמנו. כך כולם יוצאים מאותה נקודה ביחד ומגיעים אל אותה נקודה ביחד.

איך משתמשים בשירות הסעות בצורה נכונה

על מנת להיעזר בשירות הסעות בצורה נכונה, חשוב לתכנן היטב את לוח הזמנים, לקבוע בצורה נכונה את המועד בו תצא ההסעה וכן את המקום ממנו היא תצא, ויש לתאם את לוח הזמנים בהמשך. זאת על מנת להפיק תועלת מרבית, לא רק מהשירות אלא גם מה שניתן להפיק ממנו.

בשביל להפיק תועלת מרבית, יש לבחון איזה ניסיון יש לחברה אשר את שירותיה רוצים לשכור, יש איזה סוג רכב הסעות היא מציעה לנו, מה לוח הזמנים הנכון והמדויק ליציאה ולהמשך ההסעה וכל פרט אחר שיכול להשפיע על מתן השירות.

אם אתם מחפשים שירותי הסעות פרטיות, זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם, לספק עבורכם את כל המידע הרלוונטי וכן להציג בפניכם הצעת מחיר אטרקטיבית עבור השירות שלנו.

הצעת מחיר זריזה