עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

מונית גדולה בקריות

מחפשים מונית גדולה בקריות? עבור חתונה? אירוע? טיול? יום הולדת שמונים של סבתא תקווה? אל דאגה, הגעתם למקום הנכון. אנחנו, כאן ב- טיולי הנשיא, מספקים שירותי הסעות כבר כמעט ארבעה עשורים. האמינו לנו כי ראינו במהלך עבודתנו אינספור לקוחות עם צרכים כאלו ואחרים.

זה מה שהוביל אותנו להקמה של מערך רכבים בפריסה ארצית של מוניות גדולות. רצינו, לתת לכם את האפשרות, בתור אנשים פרטיים, ליהנות גם כן משירות מעולה של מוניות גדולות בקריות. כדי שתגיעו בנוחות וביטחה לכל יעד בו תבחרו.

אז היום, נציג בפניכם את האפשרויות וההמלצות שלנו בכל מה שקשור לבחירה של מוניות גדולות בקריות.

מונית גדולה בקריות מחיר, שתי מילים על מסגרת התקציב

לא פעם, אנו נתקלים בלקוחות פרטיים התוהים בינם ובין עצמם האם יש הצדקה להיעזר השירות של מוניות גדולות בקריות. אנחנו לא יודעים למה, אבל במהלך עבודתנו נתקלנו לא פעם בישראלים רבים המאמינים כי הוצאה על מונית גדולה בקריות זה לא דבר של מה בכך אלא שמדובר במותרות.

אלא שלשימוש בשירות יש מספר יתרונות עליהם וודאי לא חשבתם:

  1. ביטחון: אנחנו יודעים, גם אתם אומרים 'יהיה בסדר' בשיטה הישראלית. אבל, אנחנו, בתור בעלי מקצוע בתחום חייבים לראות את מה שהלקוחות שלנו לא יכולים לראות. הכבישים הם מקום מסוכן. נסיעה בשעה מאוחרת בלילה, לפנות בוקר, עם קבוצה גדולה של נוסעים שהם במקרה בני המשפחה או החברים שלכם, עלולה להיות מסוכנת.

למה שתידרשו לנהוג עייפים וכשדעתכם מוסחת? למה לא לשכור שירות של מונית גדולה בקריות, שם יהיה נהג שיעשה עבורכם את העבודה ויביא אתכם ליעד בבטחה?

  1. אתם באתם ליהנות, לא לעבוד: אתם בדרך למסיבה עם החבר'ה, חתונה של בן אחותכם, טיול משפחתי לו חיכיתם זמן רב, אז למה אתם צריכים לעבוד קשה ולנהוג עבור כולם? למה שלא תשכרו שירות שייתן לכם את הזמן לצבור כוח לקראת היעד לו אתם מצפים כל כך? למה שתמנעו מעצמכם לשתות כמו שאתם רוצים? למה שתבזבזו שעות יקרות על חיפוש חניה במקום ליהנות עם כולם במסיבה?

לכן אנחנו כאן. אנחנו נמצאים פה כדי לתת לכם את הזמן שלכם ליהנות. אתם עובדים מספיק קשה גם ככה. מותר גם לכם להתפנק וליהנות משירות של מוניות גדולות בקריות.

מונית גדולה בקריות בשבת

אל תדאגו, אתם ממש לא מפחידים אותנו כאשר אתם מחפשים שירות של מוניות גדולות בקריות בסופי שבוע. כולנו יודעים שהתחבורה הציבורית בשבת לא נהדרת כל כך בוודאי אם מדובר על נסיעה שאינה בחיפה.

אגב, אנחנו נמצאים פה גם במקרה של נסיעה באמצע הלילה או לפנות בוקר מוקדם.

אנחנו מחכים לכם ממש עכשיו מעבר לקו. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר על מנת שנוכל לתת לכם שירות מצוין. 

הצעת מחיר זריזה