עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

הסעות לכותל

הכותל המערבי מהווה אתר קודש חשוב לעם היהודי, למעשה, מדובר בשריד היחיד שנותר מבית המקדש – הכותל היווה את אחד מתוך ארבעת קירות התמך של בית המקדש השני.

כחלק מכך, בכל יום, פוקדים את הכותל עשרות רבות של מבקרים, הן ישראלים והן תיירים ממדינות שונות בעולם, המגיעים למקום בכדי להתפלל ולהניח בין אבני הכותל פתקים עם בקשות.

כך יוצא, ששירותי הסעות לכותל מהווים כשירות מבוקש במיוחד, כאשר הצורך בשירות שכזה יכול לעלות במסגרת של טיולים או הסעות של תיירים והן במסגרת של הסעות לבר מצווה – כאשר, רבים בוחרים לציין את האירוע החשוב והמרגש הזה בחייו של הילד ברחבת הכותל.

מכיוון שהציפייה תהיה ליהנות מביקור בכותל שהינו מהנה, מרגש וייחודי, חשוב לוודא שהחוויה תתחיל כבר בנסיעה ולכן, חברת ההסעות "טיולי הנשיא" מהווה כבחירה הנכונה.

החוויה מתחילה כבר בנסיעה

 כל מי שביקר בכותל, יודע שהגעה למקום ברכבים פרטיים היא חוויה הרחוקה מלהיות אטרקטיבית – רוב הזמן, המקום עמוס מבקרים וכחלק מכך, הסיכוי למצוא חנייה במרחק סביר מהכותל הוא נמוך עד אפסי. מעבר לכך, בכדי להגיע לכותל בשעות הגיוניות, יש לצאת מהבית בשעות הבוקר המוקדמות ורבים לא מרגישים חדים וערניים מספיק לנהיגה בשעות האלו.

שירותי הסעות עד לכותל, פותרים את המשתמשים בהם מהצורך למצוא מקום חנייה, כאשר, רכבי ההסעה עוצרים ממש בכניסה למתחם וגם אוספים את הנוסעים מאותה הנקודה.

מכיוון שברוב המקרים, הביקורים בכותל הינם קבוצתיים, כבר במהלך הנסיעה, ניתן להתחיל להיכנס לאווירה, להתגבש, לדבר ולשיר – במקרים של הסעות לבר מצווה, המארגנים בוחרים לעיתים, להזמין מפעילים או להקת מתופפים, כאשר ההפעלה והשמחה אותה היא טומנת בחובה, מתחילה כבר במהלך הנסיעה באוטובוס.

שירותי הסעה מותאמי צרכים

 רבים מהקבוצות אשר בוחרות להשתמש בשירותי הסעות לכותל, לא מסתפקות רק בביקור בכותל עצמו ומעוניינות לשלב באותו היום עוד פעילויות כמו: עצירה בדרך לארוחת בוקר בשמורת טבע או בתחנת התרעננות בדרך לירושלים, ביקור באתרים נוספים בעיר ירושלים, עצירה לארוחת צהרים באחת ממסעדות העיר ועוד..

חברת "טיולי הנשיא" הינה חברת הסעה מקצועית ומנוסה, עם תודעת שירות גבוהה. כחלק מכך, היא מציעה שירותים אשר מותאמים באופן פרטני לדרישות ולצרכי המזמינים ושירותיה כוללים: תכנון מפורט של מערך ההסעה, קביעת נקודות האיסוף, העצירה וההורדה והכל בהתבסס על לוחות זמנים מפורטים וקפדניים.

מחירי השירותים

 המחירים של שירותי הסעה לכותל יתבססו על פרמטרים רבים כמו: כמות הנוסעים, מיקום ומספר נקודות האיסוף, סוגי הרכבים ועוד..

חברת "טיולי הנשיא" מציעה שירותי הסעה איכותיים במחירים הוגנים, כאשר החברה תשמח לספק לכל המתעניינים הצעת מחיר מפורטת, המותאמת לדרישות ולצרכים.

לסיכום

אם גם אתם זקוקים לשירותי הסעה לכותל, תשמחו לגלות שחברתנו מציעה שירותי הסעות איכותיים באוטובוסים ומיניבוסים חדישים, מרווחים ומאובזרים, אשר מעניקים חוויית נסיעה כיפית ונעימה. מוזמנים ליצור קשר עם "טיולי הנשיא" ונציגנו ישמחו להעניק לכם את כל המידע והפרטים אודות שירותי ההסעה לכותל או לכל יעד אחר אליו אתם מעוניינים להגיע.

הצעת מחיר זריזה

    לייעוץ ראשוני