Facebook Pagelike Widget

הסעות לחרמון

תוכן העניינים

הסעות לחרמון – יתרונות ללא חסרונות

כולנו מודעים למחירי הדלקים ולעליות התלולות במחיריהם מידי חודש, נסיעה ארוכה לאתר החרמון גוררת עימה הוצאה כספית לא מבוטלת עבור דלק, שלא לדבר על הבלאי אשר נגרם לרכב אשר אותו קשה לאמוד באופן מדוייק. מי שבעבר טייל הרבו הפרטי חווה על בשרו את ההוצאה הכספית הנ"ל. שירות הסעה לחרמון של חברת הסעות טיולי הנשיא מוריד מכם את הנטל של ההוצאה הכספית הכבדה עבור דלק. ידוע שהסעה מאורגנת לאתר החרמון מתבטאת בחיסכון כספי משמעותי.

כל המגחכים והמזלזלים אשר סבורים כי הסעה לחרמון מאורגנת אינה נוחה, טועים טעות מרה. הסעה לחרמון מתבצעות באמצעות אוטובוסים או מיניבוסים חדשים, נוחים ומפוארים, המאפשרים לכם לנוח בזמן הנסיעה אל אתר החרמון ובחזרה ממנו מבלי להתעסק בנהיגה ובעמידה בפקקים בהמתנה לכניסה אל אתר החרמון. בנוסף כאשר נוסעים לחרמון יוצאים בשעה מאוד מוקדמת ועד שמגיעים אל אתר החרמון נעשים עייפים. אולם כאשר נעזרים בשירות הסעות מגיעים אל אתר החרמון רעננים ונינוחים.

יתרון נוסף של שירות הסעות אל החרמון הינו שכאשר ישנו עומס (בעיקר בשישי שבת) באתר החרמון, והנהלת אתר החרמוןמקבלת החלטה לסגור את אתר החרמון ולא לאפשר כניסה, אוטובוסים מאורגנים אשר מגיעים דרך חברת הסעות מסודרת עדיין רשאים להיכנס, והכניסה נאסרת רק עבור אנשים אשר הגיעו ברכבם הפרטי.

חברת הסעות "טיולי הנשיא" בעלת ניסיון רב שנים בתחום שירותי הסעות לחרמון. מידי שבוע חברתנו מוציאה אוטובוסים עם קבוצות מאורגנות אל אתר החרמון במחירים הוגנים. שירותי הסעה לחרמון של חברת הסעות "טיולי הנשיא" כולל אוטובוס חדיש ומפואר, נהוג ע"י נהג הסעות אדיב ומנוסה, ובנוסף כלול במחיר גם כרטיס הכניסה אל אתר החרמו

נסיעה לחרמון – תנו לנו לתכנן עבורכם

נסיעה לחרמון, שהיא נסיעה מאוד ארוכה, דורשת תכנון מקיף. היכן לעצור להפסקה בדרך? באיזה שעה עלינו לצאת? וכו'. כאשר חברת הסעות מנוסה כמו חברת "טיולי הנשיא" מתכננת עבורכם את כל האיסופים והעצירות בדרך, מובטח לכם מקסימום שהייה באתר החרמון ומינימום ביזבוז זמן. בצורה זו תוכלו למקסם את הזמן אשר הנכם שוהים באתר החרמון ולהנות מהחוויה המהנה של סקי באתר החרמון.

שירות הסעות לחרמון של חברת הסעות טיולי הנשיא מבטיח לכם שאנו בעלי המקצוע המנוסים בתחום ההסעות, כבר בנינו עבורכם תכנית אשר תגרום לכם למקסימום הנאה ומינימום אכזבה.

אוטובוס בדרך לחרמון

הסעות לחרמון – שירות V.I.P

חברת הסעות "טיולי הנשיא" מתחייבת לכם לשירות הסעות לחרמון ברמה שטרם הכרתם. החל מההתקשרות הראשונית אל מוקד שירות הלקוחות וביצוע ההזמנה ועד היום המכריע שבו חיכיתם – היום שבו תגיעו אל אתר החרמון. במועד שיקבע מראש ימתין עבורכם אוטובוס או מיניבוס מפואר, חדיש ומאובזר בכל הפינוקים – כיסאות מתכווננים , DVD, ועוד, ויסיע אתכם אל אתר החרמון בנוחות ובמקסימום בטיחות.

שירות הסעות לחרמון של חברת הסעות "טיולי הנשיא" מכסה כמה שרק ניתן את כל אזור מרכז הארץ – מראשון לציון בדרום ועד נתניה ויקנעם בצפון, וכולל תחנות איסוף ופיזור לנוחיותכם המירבית. שירות הסעות של טיולי הנשיא הינו הדרך הנכונה והנבונה ביותר להגיע אל אתר החרמון.

מיניבוס לחרמון

מיניבוס לחרמון הוא יתרון מצוין לאלו הרוצים ליהנות מחופשה חלומית עם המשפחה או החברים הקרובים בלי לעבוד קשה ולנהוג את כל הדרך לצפון. מיניבוס לחרמון הוא פתרון מעולה למשפחות כיוון שהמיניבוס מכיל בין עשר לעשרים ושניים מקומות ישיבה המתאימים למשפחה מורחבת שרוצה לטייל, או אם לוקחים את הצוות מהעבודה ליום גיבוש בצפון.

מיניבוס לחרמון נותן לכם את הזמן להישען אחורה, ליהנות מהאוויר הטוב של הצפון ולשמוע מוזיקה נהדרת או לראות סרט בדרך.

איך בוחרים מיניבוס לחרמון

מיניבוס לחרמון הוא, כאמור, שירות מעולה שיקנה לכם חופש ושקט. אלא, שכדאי לדעת מה הטיפים שלנו להזמנה מוצלחת של מיניבוס לחרמון. שכן, לא פעם ישנה נטייה להשכיר רכב לא מתאים לנסיעה הספציפית של כל קבוצה.

אנחנו תמיד נטען כי השכרה של מיניבוס לחרמון תלויה באורך הנסיעה. משמע, האם אנחנו מדברים על יום טיול אחד? אולי אנחנו מדברים על כמה ימי טיול? למה זה משנה? מכיוון שלא פעם הזמנה נעשית לפי מספר האנשים שאמורים לנסוע באותו מיניבוס לחרמון. אלא, ששוכחים כי גם לציוד צריך לתת מקום.

לכן, אנחנו תמיד ממליצים לקחת מיניבוס לחרמון בו כמה מושבים נוספים כדי לתת מקום לציוד וגם סתם על מנת לאפשר לעל מי שרוצה להתרווח בנוחות על המושב בדרך הארוכה לאתר המושלג.

אוטובוס לחרמון

אתם ממש לא חייבים להיות בית ספר בטיול שנתי כדי ליהנות משירות של אוטובוס לחרמון. אוטובוס לחרמון יכול לא פעם להיות כלי עזר מצוין לאלו הרוצים לנפוש באתר המושלג בימי השיא בלי לנהוג בפקקים ולנסוע עד קצה הארץ במקום להביט בנוף המדהים של רמת הגולן והגליל.

אוטובוס לחרמון יכול להתאים למשפחות שרוצות לעשות סוף שבוע בגולן, או אם אתם מעוניינים לצאת כל המשפחה המורחבת ליום כיף. כמובן שאנחנו נמצאים כאן גם עבור בתי ספר ומוסדות המעוניינים בקבלת שירות.

אוטובוס לחרמון, זה הזמן שלכם ליהנות

אתם לא תפתיעו אותנו אם תאמרו כי אוטובוס לחרמון נשמע לכם כמו שירות מוגזם מדי. מה הבעיה, שכל משפחה או זוג חברים ייקח רכב פרטי ותעלו בשיירה צפונה? על זה יש לנו כמה מילים לומר:

  1. קודם כל, אם יצאתם בשיירה אתם לא תישארו כזו לאורך הדרך: אתם יכולים להגיד שאתם נוסעים בשיירה צפונה. אבל ביננו, מה הסיכוי שתישארו בתור קבוצה כל הדרך? אולי אתם יכולים לקבוע איזו ארוחת בוקר באלונית, אבל בפועל, כל משפחה תמצא את עצמה חווה את הנסיעה לבד.
  2. הנסיעה היא חלק מהטיול: אז מה הבעיה אתם שואלים?  מה הבעיה שכל קבוצה תחווה את הנסיעה לבד?  זו לא בעיה, אלא אם אתם רוצים לחוות את כל הטיול יחדיו. הרי בנסיעה, אתם, המבוגרים יכולים לדבר בניכם ולספר בדיחות בעוד הילדים משחקים זה עם זה מאחור. אוטובוס לחרמון ייתן לכם ליהנות מהדרך ממש כאילו הייתם שוב בטיול שנתי מטעם בית הספר.
  3. זה הזמן שלכם לנוח: אתם עובדים קשה גם כך. כל היום אתם טרודים ונמצאים בעומס של משימות ומחשבות. אתם נוסעים לחרמון כדי להמשיך לעבוד ? למה שלא תתנו לאיש מקצוע, במקרה זה הנהג, לעשות את העבודה עבורכם?  תנו למשהו אחר לעבוד במקומכם. הניחו את הדאגות בצד ותתנו לעצמכם ליהנות מהדרך.

כיצד מזמינים הסעות לחרמון?

הסעות לחרמון מספקות לכם שירותי הסעות בלעדיים למקום העמוס ביותר בישראל, בעונה. מי לא מכיר את הפקקים בדרך להר הגבוה בישראל? שירותי ההסעות שלנו חוסכים לכם את המאמץ, ואתם פשוט יכולים להנות מהנוף. תהליך ההזמנה הוא פשוט מאוד, כל שעליכם לעשות הוא לחייג אלינו ולספק לנו את פרטי הנסיעה שלכם, ואנחנו כבר נדאג להביא אתכם בבטחה אל היעד.

חברת הסעות "טיולי הנשיא" מציעה שירות הסעות לחרמון במבחר וריאציות: החל משירות הסעות לבודדים ברכישת כרטיסים והזמנה מראש ועד ארגון טיול לקבוצות ולמקומות עבודה הכולל כניסה אל אתר החרמון, אוטובוס מפואר לצורך ביצוע הסעה לחרמון, אפרות קניית סקי פס במחירים מוזלים דרכינו, ארוחות בוקר בדרך אל אתר החרמון וארוחות שחיתות בסיום הבילוי באתר, וכל זאת במחירים הוגנים ובשירות אדיב, סבלני ומחייך

שירות הסעות לחרמון של חברת הסעות "טיולי הנשיא" פועל בערים רבות: האיסוף מתחיל בראשון לציון ועובר דרך הערים בת ים, רמת גן, תל אביב, הרצליה ונתניה. שעת האיסוף בתחנה הראשונה הנה 04:45 ושעת היציאה מאתר החרמון חזרה למרכז הארץ הנה 16:00

חברת הסעות "טיולי הנשיא" מעניקה שירות אמין ואיכותי. כלי הרכב אשר יסופר לכן הינו אוטובוס ו/או מיניבוס ממודל חדיש העומד בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר, ואשר נהוג ע"י נהג הסעות מנוסה בעל רישיון נהיגה מתאים.

שירות הסעות לחרמון של חברת הסעות "טיולי הנשיא" מתומחר במחיר הגון של 140 ש"ח. מחיר זה מוגבל ל-30 הנרשמים הראשונים ולאחר מכן המחיר עולה ל- 150 ש"ח.

במחיר כלול אוטובוס או מיניבוס תיירותי ומפואר וכניסה לאתר החרמון.

כמו כן ניתן להזמין דרכנו סקי פס מורחב וארוחות באתר.

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 9587* או 035706070

הצעת מחיר זריזה