עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

הסעות טיולים

הסעות וטיולים – טיולי הנשיא

חברתנו בעלת ניסיון וותק מקצועי בתחומי הסעות ארציות. החברה קיימת משנת 1982, ועד היום ממשיכה לשרת קהל מכל סוגי המגזרים. טיולי הנשיא ­– חברת הסעות וטיולים מהמובילות בישראל. אנו מקפידים בראש ובראשונה על שירות, אדיבות ועמידה בלוחות זמנים.

טיולי הנשיא מצוידת בטכנולוגיות החדישות ביותר שיש כיום. אוטובוסים, מיניבוסים, וטרנזיטים חדישים ומפוארים אשר יספקו לכם את הנסיעה הבטוחה והנוחה ביותר.

חברת הסעות וטיולים "טיולי הנשיא" מציעה מגוון רחב של שירותים: הסעות תלמידים, הסעות ממשלתיות, הסעות עובדים, הסעות למגזר החרדי, הסעות לארועים, הסעות קצרות וארוכות ועוד מגוון עצום שיפורט באתר.

כיום נהנים משירותי ההסעות 50,000 לקוחות מרוצים, ביניהם חברות גדולות ומוסדות לימוד. אנו בטיולי הנשיא נעניק לכם שירותי הסעה ברמה גבוהה ובטוחה. מערכת הניהול של החברה הוכשרה ועומדת בתקנים המחמירים ISO 9001

כיצד לבחור חברה המספקת הסעות וטיולים

מחיר – הכי זול זה לא תמיד הכי משתלם. כמובן שחשוב מאוד לערוך סקר שוק ולבדוק אלו מחירים מוצעים, אבל חשוב לא פחות לבדוק שמדובר בחברה מוכרת עם וותק ומוניטין. חברות אלו נוטות להיות מקצועיות יותר ולספק שירות ברמה גבוהה יותר.

רישיון וביטוח – כל חברת הסעות וטיולים חייבת ברישיון של משרד התחבורה. חברות ההסעות נמצאות במעקב ותקינות רכביהן נבדקת מעת לעת. באותה המידה, לחברת הסעות חייב גם להיות ביטוח – על כל מקרה שלא יקרה אבל שיהיה כיסוי להוצאות שעלולות להיגרם במידה וקורה משהו לא צפוי.

רכבים – הרכבים הנפוצים להסעות הם רכבי טרנזיט, מיניבוסים ואוטובוסים. כדאי לברר מראש שלחברת ההסעות יש את הרכב המתאים לצרכים שלכם, לכמות האנשים וכן למרחק הנסיעה (ככל שהמרחק רב יותר כך עולה חשיבות נוחות הנסיעה).

נהגים – כדאי לוודא שאתם מקבלים נהג מנוסה שמכיר את הדרך. כך אתם מצמצמים את הסיכוי לאיחורים או טעויות בדרך. כמו כן כדאי לוודא שהנהג משתמש בציוד רלוונטי כגון מכשיר G.P.S ו/או מכשיר קשר.

מעבר לצד המקצועי, חשוב שהנהגים יהיו אדיבים וחברותיים שכן הדבר משפיע רבות על חווית הנסיעה. בחברות הסעה מוכרות וגדולות בד"כ יש מודעות טובה לנושא השירות.לסיכום, מומלץ לשים לב לדגשים אלו בעת בחירת חברת הסעות וטיולים בכדי להבטיח נסיעה בטוחה בראש שקט.

יש להעדיף מקצועיות ואמינות על פני הצעות והבטחות שלא ברור מי עומד מאחוריהן ואם יש להן כיסוי. בעשותכם כך, תגדילו רבות את הסיכויים שיהיה עם מי לדבר במקרה שיצוצו דברים לא צפויים ושתזכו לקבל שירות אדיב והולם עבור הנוסעים שלכם.

הצעת מחיר זריזה

    לייעוץ ראשוני