עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

משרדי הסעות

בישראל קיימים משרדי הסעות רבים ולכל משרד קריטריונים שונים אשר הוא מציב לעצמו. עבור כל הסעה או קהל יעד ישנם גורמים שונים ומשתנים אליהם אנו צריכים לשים דגש.

למשל, לצורך הזמנת אוטובוסים עבור אורחים או מוזמנים לאירוע כגון חתונה, אוטובוסים ישנים או ברמת תחזוקה וניקיון ירודה, תהיה מן הסתם לא נכונה. לחילופין, הסעה באותם אוטובוסים לצורך הסעת בני נוער לאירוע בתמורה להנחה נכבדת במחיר יכולה לבוא בחשבון – כל זאת כמובן בתנאי שעם כל זאת שאמנם מדובר באוטובוסים לא מהמודל החדיש ביותר ואינם נקיים ומצוחצחים כמו אוטובוסים להסעת תיירים, אולם עדיין אותם אוטובוסים מתוחזקים ומטופלים מבחינה בטיחותית כיאות. אוטובוס אשר מוזנח ומתוחזק באופן לקוי אינו שווה אפילו הסעה בחינם.

אפשרות נוספת הינה בתחום הסעות עובדים / פועלי ייצור, בתחום הנ"ל ההמלצה לפנות למשרדי הסעות אשר מנוסים ומקצועיים בתחום הסעות עובדים. משרדי הסעות מהסוג הנ"ל יוכלו להבטיח לכם עמידה בלוחות זמנים, שזהו הפרמטר החשוב ביותר מבחינת מקום העבודה או המפעל.

עמידה בלוח זמנים ומגוון שירותים

משרדי הסעות מספקים מגוון אוטובוסים וניתן לגלוש באתרים השונים של משרדי הסעות שונים על מנת לקבל מידע אודות משרד ההסעות, ובדרך זו נוכל לבסוף לבחור בהחלטה הנכונה ביותר מבחינתנו.
חברת טיולי הנשיא נחשבת לבין המובילות בין משרדי הסעות השונים. לטיולי הנשיא מוניטין של למעלה מ30 שנות שירות בתחום הסעות אוטובוסים ומיניבוסים.

לחברה מוניטין של משרד הסעות אשר עומד בלוחות הזמנים, בעל צי אוטובוסים ומיניבוסים חדיש, מפואר ואיכותי העומד בכל הסטנדרטים והתקנות המחמירים ביותר. באמצעות פנייה לטיולי הנשיא תוכלו להבטיח לעצמכם שאכן ביצעתם את ההחלטה הנכונה ביותר מבחינתכם.

לקבלת הצעת מחיר או הזמנת שירותי הסעות אוטובוסים ומיניבוסים
חייגו עכשיו 9587* או 035706070

הצעת מחיר זריזה