עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

כמה אנשים נכנסים באוטובוס ורכבי הסעות?

מעוניינים לצאת בקרוב לטיול? מעוניינים להסיע את הילדים שלכם בכל יום לבית הספר בבטחה? מעוניינים להגיע לנתב"ג בדרך המהירה ביותר? אחד מהפתרונות היעילים ביותר, הוא כמובן להזמין שירות של חברת הסעות, וכך אתם זוכים להסעה פרטית והמהירה בתנאים מעולים. עם זאת, חשוב מאד לדעת שיש מגוון רחב מאד של שירותי הסעות, אשר ניתן להבחין ביניהם לפי כמות המושבים שהם מציעים. האבחנה בין כמות המושבים היא חשובה, שכן לא תמיד יש צורך באוטובוס הגדול ביותר – ויש לזכור שהרכבים הקטנים יותר, הם כמובן זולים יותר. בהמשך אנו נסקור גם כלי רכב נוספים לצורך השוואת כמויות המושבים.

כמה מקומות יש באוטובוס

מספר המקומות שיש באוטובוס, נע לרוב בין 50 ל 60 מושבים. ההבדלים אמנם אינם משמעותיים, אך ככלל חשוב לדעת שאוטובוס הוא כלי רכב שמתאים לקבוצות גדולות. אם אתם מעוניינים בהזמנה של יותר אנשים, יש כמה אפשרויות. אפשרות אחת היא להזמין מספר אוטובוסים, אולם אז עולה השאלה – אם למשל יש לכם 64 נוסעים – האם באמת צריך להזמין עבורם עוד אוטובוס? אפשרות אחת היא שבכל אוטובוס יהיו 32 איש. אפשרות אחרת היא להזמין אוטובוס ומיניבוס לצורך חיסכון בעלויות.

כמה מקומות יש במיניבוס

מספר המושבים במיניבוס, נע בין 10 ל 20 מושבים. כאן ההבדלים הם קצת יותר משמעותיים באופן יחסי, כי מיניבוס של עד 10 מושבים מתאים לקבוצות קטנות במיוחד – ולעתים אף לאנשים בודדים ממש. לעומת זאת מיניבוס ל 20 איש כבר מתאים לקבוצה של ממש. חשוב גם כאן לעמוד על מצב, שבו למשל יש לכם קבוצה של 35 איש – האם להזמין שני מיניבוסים או אוטובוס? חשוב מאד להשוות מחירים, ולראות פשוט מה משתלם לכם יותר, והדבר משתנה בין חברות הנסיעות השונות. כמובן שאם מדובר על קבוצה קטנה, אופציית המיניבוס משתלמת מאד, שכן מכיוון שהרכב קטן יותר, המחיר נמוך יותר.

כמה מקומות יש במטוס

מספר המושבים במטוסים משתנה כמובן בהתאם לסוג המטוס, אולם בהנחה שמדובר על מטוס הנוסעים הסטנדרטי, הרי שמספר המושבים נע בין 120 ל 180 מושבים שונים. חשוב לזכור שבמטוסים, יש הפרדה לעתים בין מחלקות, כך שיש מטוסים שכוללים מספר גבוה יחסית של משובים במחלקה עסקית, בעוד שחלק ניכר יותר כוללים כמות גבוהה יותר של מושבים במחלקת תיירים.

כמה מקומות יש ברכבת

ברכבות הקרונות נגררים אחר הקטר, ומכיוון שאינם זקוקים למנוע או לנהג, הם יכולים להכיל נוסעים רבים. מספר המושבים בקרון הסטנדרטי, אשר רכבת ישראל עושה בהם שימוש, נע בין 30 ל 80 – הדבר כמובן תלוי באורך הקרון, ובשאלה האם מדובר על קרון רגיל או קרון דו קומתי.

כמה מקומות יש באוניות

באניות שיטת ההושבה מעט שונה, שכן אנשים באנייה לא יושבים – אלא מסתובבים על הסיפון. עם זאת, באולמות של האניות, אפשר למצוא לעתים בין עשרות למאות אניות – והדבר תלוי כמובן בסוג האנייה.

טיולי הנשיא נותנת לכם שירות מקצועי

אם אתם מעוניינים בשירותי הסעות מקצועיים, לחברת טיולי הנשיא יש הצעות מיוחדות עבורכם. לחברת טיולי הנשיא, יש מגוון רחב מאד של אוטובוסים ומיניבוסים עם מספרי מושבים משתנים. אתם תוכלו למצוא כמובן את הרכב שמתאים לכם באופן מושלם, וליהנות מנסיעה בטיחותית ומהירה.

הצעת מחיר זריזה