עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

הסעות ל20 איש

בין אם אתם צריכים הסעות לאירועים או הסעות לטיולים ולעובדים, כדאי להכיר את סוגי הרכבים של חברת ההסעה שלכם. עבור הסעות ל20 איש, בדרך כלל נהוג להשתמש במיניבוס. וכשצריך השכר מיניבוס ל20 אנשים, צריך לבחור בחברה ההסעה המובילה ביותר. הנה מידע בנושא. 

רכבי ההסעות שיתאימו להסעת 20 איש

שירותי הסעות ל-20 אנשים ניתנים בדרך כלל באמצעות מיניבוס. רוב המיניבוסים כוללים בתוכם 20 מקומות ישיבה, למרות שישנם גם מיניבוסים עם יותר מושבים מכך. השכרת מידיבוס במקרה זה לא תהיה נדרשת, מאחר שמידיבוס הוא קטגוריית הביניים בין אוטובוס למיניבוס. 

כדומה לשירות השכרת מידיבוס, גם השכרת אוטובוס לא תהיה נדרשת כאשר יש צורך להסיע 20 אנשים. בנוגע למיניבוס, כדאי לדעת שהשירות של השכרת מיניבוס משתנה מחברה לחברה. ישנן חברות הסעה אשר מציעות גם השכרת מיניבוס לימוזינה, מיניבוס עם מערכות מולטימדיה, מערכות כריזה ועוד. 

שירותי ההסעות שחברת טיולי הנשיא מספקת ל20 איש

שירותי ההסעות שחברתנו מספקת ל-20 אנשים כוללים למשל הסעות לעובדים, הסעות נתב"ג הסעות לאירועים ל-20 איש, הסעות לטיולים ועוד. כשמדברים על הסעות לטיולים של 20 איש, מדברים על סוגי טיולים מגוונים ובלוקיישנים משתנים בארץ. בחברתנו תוכלו למצוא את הנהגים המקצועיים שמכירים כל נקודה בארץ. 

בנוסף לשירותים שציינו כאן, טיולי הנשיא מספקים גם שירות הסעות לגמלאים, הסעות ילדים, הסעות לציבור הנכה, הסעות לקברי צדיקים, הסעות לכותל ועוד. כמו כן, אתם מוזמנים גם לשאול אותנו לגבי נופשים ונופשונים בארץ במחירים אטרקטיביים במיוחד. אם אתם 20 איש, אנחנו נתאים לכם מיניבוס נוח וחדיש שייקח אתכם אל החופשה שלכם. 

כיצד נזמין הסעה ל20 אנשים?

צריכים הסעה ל20 אנשים? אם כן, אתם יכולים לדבר איתנו טלפונית ולקבל את כל הפרטים הנדרשים לכם. אנחנו נשתדל לשאול אתכם את כל השאלות הרלוונטיות שיובילו אותנו להתאים לכם את השירות המדויק ביותר. 

אנו נבדוק מה מספר המוסעים שאתם, מה הם צרכי הנסיעה שלכם ועוד. לאחר מכן, נוכל להתאים לכם מיניבוס חדיש ונוח, או מונית גדולה או ואן. כך או כך, אנו נדאג שהנסיעה שלכם תהיה לא פחות מאשר חווייתית. 

למה כדאי להסתייע בחברת טיולי הנשיא?

כדאי להסתייע בנו מכיוון שאנחנו מומחים ומובילים שנים בתחום ההסעות. כל עוד אתם צריכים הסעה מכל סוג, אנחנו נספק אותה בפריסה כמעט ארצית (למעט אזורים בודדים). עם הניסיון המקצועי של הנהגים שלנו ושל המערך הלוגיסטי שלנו, אנחנו נביא אתכם בבטחה ובשלום לכל יעד בארץ. 

הנהגים של חברת טיולי הנשיא לא רק מקצועיים על הכביש, אלא גם אדיבים וסובלניים. עם השנים, חברת טיולי הנשיא זכתה לרכוש לעצמה לקוחות קבועים בכל רחבי הארץ. אנו נשמח לספק גם לכם את אותו שירות ללא דופי של חברתנו. צרו עמנו קשר וקבלו מאיתנו את כל הפרטים שאתם צריכים.

הצעת מחיר זריזה