עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

הסעות ל10 איש

אנחנו לגמרי מבינים עד כמה קשה לאתר חברת הסעות ל10 איש שאפשר לסמוך עליה. בפועל, אתם מפקידים בידי נהגי חברת ההסעות את חייכם ואת הבטיחות שלכם. זה אומר שצריך לסמוך על שירותי ההסעות במיליון אחוז. והנה המדריך הכולל מידע לגבי הסעות לעשרה אנשים. 

רכבי ההסעות בטיולי הנשיא עבור 10 איש 

השכרת אוטובוס לעשרה אנשים? אולי השכרת מוני גדולה ל-10 איש? מה לגבי השכרת מיניבוס ל10 אנשים? אין ספק, בחירת שירותי הסעות עשויה להיות מבלבלת. אבל אל חשש, אנחנו כאן כדי לעשות סדר בנושא. אם אתם צריכים שירותי הסעות לעשרה אנשים, אתם יכולים להסתייע למשל במונית גדולה. 

מוניות גדולות מגיעות במגוון גדלים ועם מספר שונה של מקומות ישיבה. ישנן מוניות גדולות של 7 מושבים וגם יותר, ככה שבדיקתכם תהיה נדרשת לפני שכירת השירות. כמו כן, בחלק מהמקרים אפשר גם לבצע השכרת מיניבוס ל-10 איש. ייתכן שיישארו כמה מושבים פנויים, כי מיניבוס לרוב יכיל בתוכו כ-20 איש, אז קחו בחשבון. 

שירותי ההסעות בחברת טיולי הנשיא ל-10 אנשים

בחברת טיולי הנשיא תוכלו להיפגש עם כל שירותי ההסעות הקיימים. אנו מספקים הסעות 10 איש לאירועים, הסעות לטיולים לעשרה אנשים, הסעות לעובדים, הסעות נתב"ג ועוד. כל עוד אתם צריכים שירות הסעות כזה או אחר, אנחנו נספק אותו. 

מעבר לשירותי הסעות, בחברת טיולי הנשיא תוכלו גם להנות מהשירות של הזמנת נופשונים בארץ. אנו מייעדים ללקוחותינו מגוון נופשים במגוון לוקיישנים תיירותיים בארץ. תוכלו לשכור מאיתנו אוטובוס וגם לסגור דרכנו על דיל נופש בצפון ובדרום, בת"א ועוד. 

כיצד נזמין שירות הסעה ל-10 אנשים?

שירות הסעה ל10 איש אפשר להזמין בקלות דרך האינטרנט. אתם יוצרים קשר עם אחד מנציגי חברת טיולי הנשיא, עונים על מספר שאלות בסיסיות ומותאם לכם שירות. בפועל, יהיה צורך לדעת כמה אנשים בדיוק אתם מתכננים להיות, האם תצטרכו מולטימדיה וכריזה, האם תצטרכו תאי שירותים בכלי הרכב ועוד. 

לאחר שאילת מספר שאלות, אנו נוכל להתאים לכם את כלי הרכב האידיאליים למטרת הסעתכם. ניתן ליצור עמנו קשר דרך האתר, להשאיר הודעה ואחד מנציגינו יתפנה אליכם במיידית. כמו כן, אפשר לחייג אלינו ולקבל מידע נוסף. 

למה להיעזר בטיולי הנשיא למטרת הסעות 10 איש? 

חברת הסעות טיולי הנשיא היא לא רק אחת מהחברות הוותיקות בארץ בשירותי הסעות. מעבר לניסיון המקצועי הרב, אנו גם אטרקטיביים במיוחד במחירינו. כמו כן, אנחנו מספקים את כל שירותי ההסעות תחת קורת הגג שלנו, כולל יציאה לנופשונים עם כלי רכב שכור. 

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כעת ולקבל מידע נוסף. בין אם אתם צריכים הסעה ל10 איש בכלי רכב כזה או אחר, אנחנו נוכל לספק לכם אותו. כולל הסעות מיניבוס לימוזינה, מונית גדולה לימוזינה ועוד.

הצעת מחיר זריזה