עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

הסעות ילדים

הסעות ילדים – בשירותי הסעות קיימת מידה רבה של אחריות. על אחת כמה וכמה בהסעות ילדים או תלמידים. בהסעת ילדים / תלמידים קיימת חובת מלווה. חוץ מזה גם הרכבים שמסיעים ילדים צריכים לעבור מס' התאמות על מנת שיורשו על פי חוק בהסעת ילדים. למשל: ברכב שמסיע ילדים חובה שיותקנו חגורות בטיחות בכל המושבים. עוד אלמנט שיהיה חשוב שמותקן במיניבוס או אוטובוס אשר מסיע ילדים הינו התקנת אורות מהבהבים אשר נדלקים אוטומטית בעת פתיחת דלתות הרכב. חשוב שתבינו ולא תקלו ראש באחריות הרבה המוטלת על כתפיכם בעת הזמנת שירותי הסעות לילדים, עליכם לבחור בחברת הסעות ידועה ומוכרת, בעלת כל האישורים הדרושים לצורך שירותי הסעות.

חברת טיולי הנשיא מעסיקה נהגים אשר מנוסים בתחום שירותי הסעת ילדים. נהגי החברה עוברים הכשרות מס' פעמים בשנה כיצד לנהוג עם ילדים ועל אילו כללי בטיחות עליהם להקפיד במיוחד. אולם אנו צריכים לזכור להצמיד מלווה אחראי להסעה ולא לצפות מנהג ההסעות, אחראי ככל שיהיה, שישגיח הוא על הילדים בהסעה. נהג ההסעות אמור להיות מרוכז כולו בנסיעה ללא כל דבר אשר יסיח את דעתו מהכביש.

הסעות ילדים

הסעות ילדים בידיים טובות

חברת טיולי הנשיא בעלת ניסיון רב שנים בירותי הסעות תלמידים לבתי הספר. החברה מתמחה במתן שירותי הסעות לגני ילדים, שירותי הסעות לבתי ספר יסודיים, שירותי הסעות לבתי ספר תיכוניים וחטיבות ביניים, שירותי הסעות לבר / בת מצווה, שירותי הסעות לתנועות נוער ועוד….

לחברתנו כל האישורים והביטוחים הנדרשים לצורך שירותי הסעת ילדים, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שילדכם בידיים טובות.

הצעת מחיר זריזה