עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

איך להתארגן עם הילדים לנסיעה ארוכה?

אתם עומדים לצאת לנסיעה ארוכה מאד עם הילדים שלכם. רוב הילדים רגילים לנסיעות קצרות שנמשכות כמה דקות. אולם, אם אתם עומדים לצאת בקרוב לנסיעה של יותר מ 40 דקות – כדאי להתכונן אליה כמו שצריך. פעמים רבות, אלו נסיעות לצורך טיול או חופשה, וחשוב שתעברו את הנסיעה בשלום. חשוב לציין שהדבר חשוב לא משנה איך אתם נוסעים. אם מדובר על נסיעה ברכב פרטי – חשוב שתוכלו להתרכז בנהיגה, ושהילדים לא יציקו. אם אתם נוסעים בחברת הסעות – יש לוודא שהם לא מציקים לאנשים אחרים בהסעה. אז איך עושים זאת?

כך שורדים ונהנים עם הילדים

    • אוכל – אוכל הוא מילת המפתח לנסיעה נעימה עם הילדים, לא משנה עד כמה היא ארוכה. ראשית, כדי לוודא שהילדים לא ייסעו יותר מידי על בטן ריקה. מצד שני לא צריך לפוצץ אותם לפני הנסיעה – כדי שהבטן לא תכאב. ההמלצה הטובה ביותר היא לתת לילדים לאכול משהו קל בבוקר, ולהכין כריכים לנסיעה, עם קצת פירות, ירקות וחטיפים קלים לעיכול. כך תכסו את אחד החלקים החשובים ביותר, כי ילד רעב או ילד עם כאב בטן, זו צרה צרורה.
  • עצרו להתרענן – נכון, אתם רוצים להגיע כמה שיותר מהר ליעד, אבל חשוב לעצור להתרעננות, רצוי כל טווח שנע בין 45 ל 90 דקות (תלוי במשך הנסיעה). שימו לב שאם אתם נוסעים עם חברת הסעות – כדאי לציין שאתם רוצים לערוך לפחות הפסקה אחת באמצע הדרך. זו הזדמנות לאכול משהו קל, לשאוף אוויר וכמובן ללכת לשירותים.
  • משחקים וצעצועים – אי אפשר בלעדיהם. בין אם מדובר על ילד בן שנתיים או ילד בן 12. הביאו לדרך את הצעצועים והמשחקים האהובים. לילדים עד גיל 7 צעצוע נחמד יכול להספיק. ילדים גדולים יותר יכולים גם ליהנות ממשחק חברה, ויש היום משחקים מיוחדים שמיוצרים לצורך נוחות בזמן הנסיעה.
  • הפכו את הדרך למשחק – בדרך רואים כל כך הרבה דברים, ולמה לא להפוך את זה למשחק? ערכו תחרות מי יראה יותר מכוניות בצבע נדיר, נסו לספור כמה בעלי חיים רואים בדרך, נסו לראות האם יש חוקיות בלוחיות הרישוי, ונסו לחפש תמרורים בצורה מסוימת – תתפלאו כמה זמן זה יכול להעסיק את הילדים.
  • טריוויה וחידות – זו ההזדמנות שלכם גם לחדד קצת את השכל של הילדים, ולקחת אתכם לדרך משחק טריוויה או משחקי חידות שונים. הילדים מאד נהנים מהאתגרים הללו, והזמן עובר במהירות.
  • סרטים ומוזיקה – נכון שאתם נורא רוצים לשמוע רדיו, אבל לצורך שלום בית כדאי גם להביא מוזיקה שהילדים שלכם אוהבים, ואם יש לכם מסך DVD ברכב – על אחת כמה וכמה. גם באוטובוסים פרטיים אפשר לבקש מהנהג להקרין סרט או להשמיע מוזיקה מסוימת. אפשרות אחרת היא להביא לילדים נגן לצורך הנסיעה.

טיולי הנשיא מלווים אתכם

אם אתם רוצים לצאת לטיול משפחות עם הרבה ילדים – אתם מוזמנים לפנות לחברת טיולי הנשיא. לחברה מגוון רחב של רכבי הסעות, וניסיון של יותר מ 30 שנה בתחום. אצלנו כל נסיעה תהיה מהנה לילדים ולהורים, ואתם תוכלו כמובן לעבור אותה בהנאה ובביטחון.

הצעת מחיר זריזה