עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

מיניבוס לחרמון

מיניבוס לחרמון הוא יתרון מצוין לאלו הרוצים ליהנות מחופשה חלומית עם המשפחה או החברים הקרובים בלי לעבוד קשה ולנהוג את כל הדרך לצפון. מיניבוס לחרמון הוא פתרון מעולה למשפחות כיוון שהמיניבוס מכיל בין עשר לעשרים ושניים מקומות ישיבה המתאימים למשפחה מורחבת שרוצה לטייל, או אם לוקחים את הצוות מהעבודה ליום גיבוש בצפון.

מיניבוס לחרמון נותן לכם את הזמן להישען אחורה, ליהנות מהאוויר הטוב של הצפון ולשמוע מוזיקה נהדרת או לראות סרט בעזרת מערכות השמע המעולות שלנו ומערכות הטלוויזיה להן חיבור ל- DVD.

אם אתם רוצים לשמוע עוד על השירות, לראות האם הוא מתאים לצוות שלכם בעבודה או על מנת לקחת את החברה הכי טובה למסיבת רווקות בלתי נשכחת בחרמון, המשיכו לקרוא.

איך בוחרים מיניבוס לחרמון

מיניבוס לחרמון הוא, כאמור, שירות מעולה שיקנה לכם חופש ושקט. אלא, שכדאי לדעת מה הטיפים שלנו להזמנה מוצלחת של מיניבוס לחרמון. שכן, לא פעם ישנה נטייה להשכיר רכב לא מתאים לנסיעה הספציפית של כל קבוצה.

אנחנו תמיד נטען כי השכרה של מיניבוס לחרמון תלויה באורך הנסיעה. משמע, האם אנחנו מדברים על יום טיול אחד? אולי אנחנו מדברים על כמה ימי טיול? למה זה משנה? מכיוון שלא פעם הזמנה נעשית לפי מספר האנשים שאמורים לנסוע באותו מיניבוס לחרמון. אלא, ששוכחים כי גם לציוד צריך לתת מקום.

לכן, אנחנו תמיד ממליצים לקחת מיניבוס לחרמון בו כמה מושבים נוספים כדי לתת מקום לציוד וגם סתם על מנת לאפשר לעל מי שרוצה להתרווח בנוחות על המושב בדרך הארוכה לאתר המושלג.

מיניבוס לחרמון בטיולי הנשיא, חוויה אחרת

על מנת להבטיח לכם חוויה מעולה, אנחנו, כאן ב- טיולי הנשיא, עובדים מסביב לשעון כדי להבטיח לכם שירות מעולה מההתחלה ועד הסוף. חשוב לזכור כי נסיעה לחרמון זו נסיעה ארוכה שבמהלכה אתם 'סגורים' בתוך חלל קטן עם כמה אנשים, מה שמחייב אותנו לתת לכם את הכלים לעבור את הנסיעה בנוחות המקסימלית.

לכן, מלבד ההקפדה על מושבים נוחים, מערכות שמע וטלוויזיה מתקדמות וכן הלאה, אנחנו, כאן ב- טיולי הנשיא, שמים דגש גדול על השירות אותו נותנים הנהגים שלנו למטיילים. אנחנו רוצים שתרגישו לאורך כל הדרך כמעט כאילו הייתם 'בני מלכים'.

לכן, אנחנו לא מתפשרים בכל הקשור לדייקנות ולבטיחות. אנו בוחרים נהגים מקצועיים שיוכלו לעמוד בעומס בנסיעה הארוכה צפונה וחזרה בכל שעה בה תבחרו. זאת עם חיוך על הפנים ונכונות לתת שירות.

אל תשכחו להגיד לנו בדיוק מה אתם צריכים

צריכים שירות מיוחד? מעוניינים לאסוף משתתפים נוספים בדרך? אין בעיה. אנחנו, כאן בטיולי הנשיא, מחכים לשיחה מכם. ביחד, נוכל לבחור את הדרך בה תקבלו את השירות הטוב ביותר בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם.

ליצירת קשר אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר.  

 

הצעת מחיר זריזה