עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

מיניבוסים לחתונה

כאשר מתכננים חתונה, לוקחים בחשבון שרוב האורחים יגיעו עצמאית, ברכבים הפרטיים אשר ברשותם. אבל, בכל רשימת מוזמנים יש גם כאלו אשר אינם ניידים או כאלו שיעדיפו לוותר על הנהיגה – הן בגלל פקקים והן בגלל הרצון לשתות וליהנות (וכידוע, שתייה ונהיגה לא הולכים ביחד).
מהסיבה הזאת, אחד מהפרמטרים עליהם זוגות רבים שמים דגש בהליך תכנון החתונה, נוגע לנושא של הזמנת מיניבוסים לחתונה.
כמות המיניבוסים יכולה להשתנות, בהתאם לכמות האורחים שאין להם את האפשרות או הרצון להגיע עצמאית.
ניתן להוציא את המיניבוסים מנקודת איסוף אחת, ממספר נקודות איסוף או לבקש מהם לעצור במספר תחנות – בהתאם לדרישות ולצרכים של האורחים אשר ישתמשו באותם שירותי הסעה.

דגשים חשובים בהזמנת מיניבוסים לחתונה


בהליך הזמנת מיניבוסים לחתונה, חשוב לשים דגש על מספר פרמטרים:

  • תכנון מקדים – כאמור, מומלץ לבדוק מול המוזמנים, למי יש קושי להגיע עצמאית ולהבין באופן כללי כמה זקוקים להסעה ומהיכן הם מגיעים. בהתאם יש להבין את מערכי ההסעה ולהעביר אותם הלאה, לחברת ההסעה אשר תיבחר למטרה – חשוב לציין, שמי שמתקשה בקבלת החלטות בנושא, יוכל תמיד להסתייע בנציגים מטעם חברת ההסעה אשר תיבחר עבור המטרה.

  • בחירת החברה – חשוב להקפיד ולבחור בחברת הסעות מקצועית, מנוסה ואמינה, אשר ערוכה להעניק מענה לדרישות הפרטניות שלכם מההסעות – הן מבחינת כמות הרכבים הנדרשים והן מבחינת המיקום הגיאוגרפי. בחירה מושכלת באותה חברה, תאפשר לכם שקט  נפשי בידיעה שהמוזמנים יגיעו למקום האירוע בצורה בטוחה ובזמן שנקבע.
    בין הפרמטרים עליהם חשוב לשים דגש בהליך הבחירה: ניסיון החברה, מוניטין, רמת המיניבוסים ותחזוקתם, רישיונות וכמובן, תודעת השירות.
     
  • ייעוץ מקדים – ייעוץ מקצועי מקדים יאפשר לכם להבין בצורה מעמיקה יותר, לכמה מיניבוסים לחתונה אתם באמת זקוקים, מה תהיה שעת היציאה והחזרה ולמעשה, יאפשר לכם לקבל את התמונה המלאה לגבי השירות. כמובן, שהייעוץ אמור להינתן על ידי נציג מטעם החברה ממנה תזמינו את השירותים של מיניבוסים לחתונה. 

במידה ויש בקשות מיוחדות משירותי ההסעות, כדאי כמובן לשים דגש גם על הנושא הזה, בעת בחירת חברה אשר מציעה שירות של מיניבוסים לחתונה: יש לבין מהן אותן דרישות ולבדוק אם החברה אכן ערוכה לספק מענה עליהן. 

זמן לשמחה
הזמנת מיניבוסים לחתונה, אשר תוכננה בקפידה, תוך דאגה שהשירות יינתן על ידי חברה מקצועית ואמינה, יכולה להסב לחתן ולכלה הרבה שקט נפשי.
כידוע, אחד מגורמי הדאגה העיקריים של חתן וכלה היא שרבים מהמוזמנים לא יגיעו. עצם הדאגה בעבורם להסעות מסודרות, ללא ספק יגרום להם להגיע לאירוע וגם יבטיח שהם יגיעו בזמן.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות אשר טמונים בשירותים של מיניבוסים לחתונה, מוזמנים ליצור עמנו קשר ולעשות צעד ראשון בדרך לשירות, אשר יענה על כל הציפיות והבקשות ויסב לכם שקט נפשי ואפשרות להתרכז בשמחה ובהתרגשות. 

 

הצעת מחיר זריזה

    לייעוץ ראשוני