עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

השכרת אוטובוס עם נהג

אם אתם צריכים שירותי השכרת אוטובוס עם נהג מקצועי, אתם כנראה לא יכולים להתפשר על לוחות הזמנים שלכם. ובצדק, אין כל סיבה שהנהג שלכם יאחר לאיסוף או להורדה שלכם ביעדכם. אם כך, כיצד בוחרים חברת הסעות אוטובוס בצורה נכונה? הנה המידע בחסות צוות המומחים של טיולי הנשיא – חברת השכרת אוטובוסים בכל הארץ. 

השכרת אוטובוס עם נהג היא אפשרית וכדאית בתרחישים שונים, לרבות טיולים והסעות עובדים, הסעות ילדים ועוד. בין אם אתם צריכים השכרת אוטובוס עם נהג למטרה זו או אחרת, אתם תצטרכו לדעת שבחרתם בחברה הנכונה. וכידוע לכולנו, בכל תחום בשוק ישנן חברות מקצועניות, כשם שיש חברות חובבניות. ובכדי לא "ליפול" על חברה חובבנית, הכנו עבורכם את המדריך הבא לאיתור חברת הסעות. בואו נתחיל עם האבזור שיש באוטובוסים, יחד עם המצב התחזוקתי שלהם. 

מה אני אמור לבדוק אל מול חברת השכרת אוטובוס

יהיה תמיד חשוב לבדוק באם כלי ההסעות של החברה מתוחזקים, או פחות. בחברת טיולי הנשיא תוכלו להתרשם מכלי ההסעות בחניוני החברה, שם יהיה ניתן גם לקבל את הרושם מהמצב התחזוקתי שלהם. כשאתם מחפשים אחר שירות של השכר אוטובוס עם נהג מקצועי, חשוב לבדוק למשל שהאוטובוסים אינם מאוד ישנים. 

תמיד יהיה עדיף לקבל שירות באוטובוסים חדשים שלא נתקעים בצידי הדרך. כמו כן, חברת טיולי הנשיא ממליצה גם לבדוק את האוטובוסים מבפנים. לאחר שאתם מתרשמים מהאוטובוסים מבחוץ, תבדקו שהאבזור באוטובוסים תקין. 

מה האוטובוסים שלנו מעניקים לכם?

תבדקו את מערכות המולטימדיה (אם יש), כמו גם את המושבים ושאר הציוד באוטובוס. אם יש תאי שירותים באוטובוסים, יהיה מומלץ לוודא שהתאים תקינים. והמלצה נוספת מאיתנו, תמיד יהיה כדאי לערוך מחקר שוק מקדים לפני הסתייעות בחברת הסעות. 

מחקר השוק שלכם צריך לכלול פעולות כמו השוואת מחירים בין חברות השכרת אוטובוס עם נהג. ככה תוכלו להבין מה המחירים הממוצעים בשוק על סוג השירות הזה. כמו כן, ייתכן שתוכלו להוזיל במידה מסוימת את העלויות על שירות השכרת האוטובוס. 

שירותי הסעות בכל הארץ 7\24 

בין אם אתם צריכים השכרת אוטובוס או השכרת מיניבוס עם נהג, אתם מוזמנים לפנות אלינו. חברת טיולי הנשיא מתמחים בכלל פתרונות ההסעה ובפריסה ארצית. אנו מספקים שירותי הסעות עובדים, הסעות לטיולים, הסעות לציבור הנכה, הסעות לנופשי פנסיונרים ועוד. 

כל עוד אתם צריכים להגיע בשלום ובבטחה ליעד כלשהוא, אנחנו ניקח אתכם לשם ונספק לכם את הנסיעה החווייתית ביותר. חברת טיולי הנשיא עוסקת שנים רבות בתחום ההסעות בארץ, מה שהופך אותנו כיום לאחת מחברות ההסעה הוותיקות בתחום בישראל. כמו כן, אנו תמיד דואגים להישאר תחרותיים ולספק הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד על שירותי הסעות. צרו עמנו קשר דרך האתר או באופן טלפוני במספר *9587, וקבלו פרטים נוספים. 

הצעת מחיר זריזה