עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

שירות הסעות לתיירים בישראל

ישראל היא מדינה יפהפייה, עם נופים עוצרי נשימה, בעלי חיים וצמחים מיוחדים, אתרים היסטוריים שחשובים לכל הדתות בעולם ושלל מקומות מרהיבים ואוצרות טבע המושכים אליה תיירים הן מישראל והן מחוצה לה. בפרט כאשר מגיעים לישראל תיירים המבקשים להכיר אותה טוב יותר, חשוב לא רק להראות להם מקומות קדושים, אתרים היסטוריים ונופים יפים – אלא גם להנעים להם את חוויית השהות בארץ, ובפרט את הנסיעה ממקום למקום.

מה כוללת הסעת תיירים?

לתיירות הנכנסת לישראל יש חשיבות אדירה, ובפרט הסעות תיירים נחשבות לנושא שמושקעים בו מאמצים רבים. הסעת תיירים חייבת להיות החוט המקשר שלכאורה לא מבחינים בו, אבל זה שהופך את כל הטיול לנעים וחווייתי באופן יוצא דופן. על כן אוטובוסים המיועדים לתיירים הם בדרך כלל האוטובוסים החדישים והיפים ביותר, כוללים מושבים נוחים ומפנקים שפשוט כיף לשקוע בהם ולהירגע במהלך הנסיעה, אולי גם להירדם בנחת; וכן מערכות מולטימדיה מתקדמות המאפשרות להנעים את זמנם של הנוסעים אפילו יותר בעזרת הקרנות סרטים או השמעת מוסיקה.

תיירים באוטובוס - טיולי הנשיא

לא רק האוטובוס עצמו הוא חלק מחוויית הנסיעה, אלא גם הנהג – וזו הסיבה בעטיה נהגי אוטובוסים המסיעים תיירים הם מן הנהגים האדיבים ביותר שיש. הם דוברים לפחות שפה זרה אחת נוספת מלבד עברית כדי שיקל עליהם לתקשר עם הנוסעים, והמיומנות שלהם בתחום התיירות גבוהה כל כך עד שחלקם הגדול מסוגל גם להמליץ על אתרים נוספים, פינות חמד סמוכות או נקודות עצירה שאינן מוכרות לקהל הישראלי הרחב. אמנם הנהג בדרך כלל לא יכול להחליף לגמרי מדריך טיולים מוסמך, אבל הוא בהחלט עשוי להציע תובנות שיכולות לשדרג באופן משמעותי את הטיול.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים הסעה לתיירים?

על מנת לוודא שהטיול ייחרט בזיכרונו של כל תייר לזמן רב לאחר שיחזור לארצו, חשוב לבדוק את הדברים הבאים לפני תחילת הטיול:

  • סוג רכב ההסעות: אם מדובר בקבוצת תיירים גדולה סביר להניח שיהיה צורך בהשכרת אוטובוס, אבל לעיתים קבוצות קטנות יותר עשויות להסתפק ברכב קטן יותר. בכל מקרה חשוב שהרכב יהיה חדיש, מרווח, בטיחותי, ממוזג, נקי ונעים לשהייה ארוכה בדרכים.
  • מיומנות ושירותיות הנהג: הנהג הוא קודם כל האיש שמסיע את התיירים ממקום למקום ועל כן עליו להכיר היטב את נתיבי הנסיעה ואת הדרכים המובילות לכל יעד. שנית, על הנהג להיות שירותי, אדיב ונעים הליכות על מנת לתקשר עם התיירים בנועם ובנימוס; וכאמור, מוטב שישלוט היטב בשפה זרה נוספת אחת לפחות מלבד עברית, אלא אם מדובר בתיירים מקומיים (כמו תלמידי בית ספר שיוצאים לטיול שנתי, צוות עובדים שיוצא לטיול גיבוש וכו').
  • מקצועיות הנהגים והחברה עולה: אם כבר להזמין הסעה לתיירים, מומלץ לעשות כן מחברה מנוסה ומקצועית שבקיאה בתחום, יכולה לספק חוויית שירות בלתי נשכחת ולבצע התאמות על פי דרישה.

הצעת מחיר זריזה

    לייעוץ ראשוני