עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

מונית גדולה לנתבג

מונית גדולה לנתבג זו כבר ממזמן לא פריווילגיה, מדובר בשירות זמין ונוח שרבים נהנים להיעזר בו. הרי, למי יש כוח להתחיל לנהוג בשעות לא שעות בהן יוצאות הטיסות משדה התעופה בן גוריון. אם זו פעם ראשונה שאתם נדרשים לבחור מוניות גדולות לנתבג, אתם לא יודעים למה יש לשים לב ולא בטוחים מה בדיוק אתם מחפשים, הכנו עבורכם הסבר קצר שיעזור לכם להתמקד במה שמתאים עבורכם.

מונית גדולה לנתב"ג, למה חשוב לשים לב?

  1. למספר המשתתפים בנסיעה: אנחנו מספקים מונית גדולה שמספר המושבים בה נע בין 6-10. הטעות הנפוצה אותה עושים רבים בדרכם לחופשה המשפחתית היא שהם סופרים את כל הנוסעים אבל לא את כל המזוודות שלהם. לא פעם, אנחנו נתקלים בלקוחות מתוסכלים מכך שהם נאלצים להצטופף עם המזוודות רק משום שלא ערכו את החישוב הנכון לכתחילה. לכן, ההמלצה שלנו היא תמיד לקחת עוד כמה מושבים כאשר מדובר בשירות של מונית גדולה לנתבג.
  2. לא לשכוח לעבור עם הנהג מראש על כל הפרטים: האמינו לנו, אין דבר יותר מתסכל מלהזמין מונית גדולה לנתב"ג ולשכוח לעדכן את הנהג מראש במיקום הספציפי אליו הוא צריך להגיע על מנת שלכם יהיה הכי נוח שאפשר. הרי אתם סוחבים אתכם מזוודות כבדות ואין שום סיבה שתלכו יותר מהנדרש בדרך למונית. אל שכחו כי אנחנו לא מכירים את האזור של הבית שלכם כמוכם. כך שאם יש איזה חניה אולי מהרחוב המקביל אליה אתם יוצאים מהבניין בצורה נוחה יותר, אל תשכחו לעדכן זאת, כדי שהנהג יגיע בדיוק למקום אליו רציתם שיגיע.
  3. קחו זמן נוסף: אנחנו לא הראשונים לומר זאת אבל כאשר מדובר על זמני טיסות גם אנחנו חייבים להדגיש כי עדיף להגיע מוקדם מלהגיע מאוחר מדי. הנסיעה לשדה התעופה עלולה להיות פקוקה. אמנם הנהגים שלנו עושים את עבודתם בצורה הכי טובה שאפשר אבל אנחנו לא יכולים לשלוט על כל דבר. ההמלצה היא כמובן לחשב את זמן ההגעה לשדה לפחות כ- שלוש שעות לפני הטיסה עצמה.

מונית גדולה לנתב"ג היא מונית שלוקחת אתכם בביטחון

בדרך כלל ישראלים רבים עסוקים קודם כל בשאלת המחיר. אבל, מונית גדולה לנתב"ג לא רק לוקחת אתכם לטיסה אלא היא גם דואגת שתגיעו ליעדכם בבטחה.

אנחנו, בתור אנשי מקצוע לא מאמינים שכל מה שלקוח צריך לכתוב במנוע חיפוש הוא רק: 'מונית גדולה לנתב"ג מחיר', אלא הוא צריך לשאול את עצמו האם מדובר על חברה אמינה שעל שירותיה יוכל לסמוך לאורך כל הדרך.

בדיוק בגלל זה אנחנו, בטיולי הנשיא, מקפידים לבחור נהגים מצויינים ומקצועיים, לא להתפשר על תחזוקה שוטפת ועקבית של כל הרכבים שלנו ולעשות את הכול על מנת להבטיח כי תגיעו ליעדכם בשלום. 

לתיאום הסעה לנתב"ג ושאלות נוספות חייגו עכשיו למומחים של טיול הנשיא בטלפון *9587, שתפו אותם בפרטי הטיסה, והם יתאימו עבורכם את הנסיעה המתאימה ביותר.

הצעת מחיר זריזה