עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

שירותי הסעות לנתב"ג

שירות הסעות לנתב"ג – כדאי?

הסעות לנתב"ג – ככל שנה, גם השנה רוב הסיכויים שישבר השיא במספר הטסים לחו"ל ובמספר הנוסעים מנתב"ג. ככל שהאופציה של חופשה באילת נעשית יקרה לעומת חופשה בחו"ל, המון ישראלים מעדיפים לטוס לחו"ל מאשר לבלות חופשה בארץ. אולם בארץ ישראל קיים רק שדה תעופה אחד מרכזי (נתב"ג), אשר אינו נגיש וקרוב לכל האוכלוסייה ולכן מרבית האנשים מעדיפים להיעזר באמצעות שירות הסעות לנמל התעופה על מנת להגיע אל שדה התעופה.

הסעה לנתב"ג הנה הדרך הטובה ביותר להגיע לשדה התעופה. עבור כל מי שטס מנתב"ג בתקופת החגים, השהייה במקום עם כל התורים מהווה סיוט. מומלץ להגיע מוקדם לנתב"ג על מנת להספיק לטיסה. על תחבורה ציבורית כגון הרכבת או אוטובוסים לא מומלץ להסתמך על מנת לא להיות בלחץ.

חברת הסעות "טיולי הנשיא" בעלת ניסיון רב שנים בתחום שירותי הסעות לנתבג. מידי שבוע נעזרים בשירותי החברה עשרות לקוחות שונים המעוניינים להגיע לנתב"ג בזריזות וביעילות בלי להסתבך עם מקום חניה ובעיות של זמנים.

הסעה לנתב"ג – התחלת החופשה במיניבוס

הסעות לנתב"ג גורמות לכך שהחופשה מתחילה כבר ברכב ההסעות. למה לכם להידחס ברכבכם בשעת בוקר מוקדמת ולהעמיס את כל המטען? כל זאת כאשר אפשר להגיע לנתב"ג באמצעות מיניבוס מפנק. במקום לבזבז כסף וזמן במציאת חניה בנתב"ג עדיף פשוט לשכור מיניבוס עבור כל המשפחה. נהג המיניבוס יסיע אתכם עד לפתח אולם הנוסעים ויסייע לכם בהעמסת ופריקת מטענכם .
כמו כן ניתן לתאם מועד לחזרה, כל שעליכם לעשות הוא לתאם עם המשרד תאריך חזרה ומספר טיסה ואנו כבר נדאג לכל. גם אם יהיה עיכוב או דחייה בטיסה, אל דאגה! אנו מעודכנים בהכל.

הסעות לנתב"ג

בטיחות מעל לכל

הסעות לנתב"ג גם מתאפיינות ביתרון בטיחותי מובהק. לרוב מועדי הטיסות הינם בשעת לילה אשר מסוכנת לנהיגה. בנוסף כאשר הנכם חוזרים מחו"ל ובמיוחד לאחר טיסה ארוכה מאוד ישנה סכנה מובהקת של הירדמות מאחורי ההגה. לכן המלצתנו היא להזמין שירות הסעה לנתב"ג. עדיף שנהג הסעות מיומן יבצע עבורכם את המטלה הלט נעימה של נהיגה הביתה.

חברת הסעות "טיולי הנשיא" מפעילה שנים רבות שירות הסעות לנתב"ג / שדה דב וממנו 24 שעות ביממה. מתחייבים לספק עבורכם שירות הסעות ברכבים איכותיים ומתקדמים ע"י נהגי הסעות מנוסים ואדיבים בעלי ניסיון רב שנים בתחום הנהיגה וההסעות. יתרה מכך אנו מתחייבים לעמידה בלוחות הזמנים, וכל זאת על מנת שתגיעו בזמן לטיסתכם.

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו!

9587*

שירות הסעות לנתב"ג VIP

בנוסף ניתן להזמין שירותי ליווי VIP מהמטוס ו/או למטוס. שירות זה חוסך זמן המתנה יקר בביקורת דרכונים. דרכנו ישנה אפשרות של שירותי סבלות לנשיאת המזוודות מפתח המטוס ועד העלייה לרכב ההסעות אשר ימתין לכם ביציאה מאולם מקבלי הפנים.

כי בטיולי הנשיא החופשה מתחילה כבר מהבית!

הצעת מחיר זריזה

    לייעוץ ראשוני