עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

מה כוללים שירותי VIP של חברת הסעות?

אנו מודעים לכך, שחברת הסעות יכולה לספק שירותים אישיים לקבוצות שונות. אולם, חשוב לדעת שחברת הסעות יכולה לתת שירות אישי לא רק לקבוצות גדולות של מטיילים, תלמידים, אורחים באירוע וכיו"ב. כיום, יש אפשרות להזמין שירות VIP דיסקרטיים, אישיים ויוקרתיים לכל מי שדורש. הדבר יכול להיות באמצעות מגוון רחב של רכבי הסעות – החל ממיניבוס קטן ועד לאוטובוס ענק, ללא קשר לכמות האנשים שייהנו מהשירות. אז מה כולל השירות, מהם יתרונותיו, ואיך הוא מתנהל?

כל מה שחשוב לדעת על שירות הVIP

יתרונות השירות – ראשית, לשירות ה VIP יש כמובן את יתרון הדיסקרטיות והפרטיות. כשאדם משתמש בשירות, איש לא צריך לדעת שהוא בכלל נמצא ברכב, וכך הוא יכול ליהנות ממנוחה בזמן הנסיעה, בלי שאנשים יציקו לו עם שאלות מטרידות. שירות הסעות VIP יביא את הלקוח לכל יעד שהוא רק יבחר בדרך המהירה ביותר שיש. כמובן שאפשר להשתמש בשירות לכמה זמן שרק רוצים – אפשר שהדבר יהיה לנסיעה אחת בלבד, ואפשר שהשירות ילווה את הלקוח למשך מספר ימים. כמובן שהנהג של שירות ה VIP מלווה באופן אישי את הלקוח, וקשוב ללוח הזמנים שלו, כך שגם אם חלים שינויים אין שום בעיה – והרכב יביא את הלקוח לכל יעד שרק יבחר.

איכות ושירות הן לא מילים גסות
 – כאשר מדובר על שירותי VIP, יש הקפדה יתרה על כך שרמת השירות תהיה גבוהה במיוחד. האוטובוסים שנותנים את שירותי ה VIP הם יוקרתיים במיוחד, מצוחצחים ונקיים, ונאים ברמה אחרת לגמרי מרכבי ההסעות האחרים. הנהגים נותנים שירות מלא ואדיב במיוחד. כמובן שבמידה ומדובר על לקוח שאיננו דובר עברית – ניתן להצמיד אליו נהג אשר דובר את שפתו. במידת הצורך והרצון, ניתן כמובן להצמיד אנשי שירות נוספים לשירותי ה VIP – כולל מורה דרך פרטי, במידה והלקוח מעוניין לערוך טיול פרטי באזור מסוים.

איך השירות ניתן?
 – ניתן להזמין שירותי VIP של חברת הסעות במספר דרכים. אפשר לתאם זאת מראש, דרך ישראל או דרך הזמנה מחו"ל. כמו כן, חשוב לדעת ששירותי ה VIP ניתנים גם בהתראה קצרה יחסית, והם ידועים בגמישותם הגבוהה. בעצם, הרעיון הוא ללכת כמה שיותר לקראת הלקוח, ולהעניק לו חווית שירות אישית עוד מההתחלה – ועד לרגע שבו הוא עוזב את הרכב.

בטיחות –
 מעל לכל, בשירותי ה VIP של חברת ההסעות, יש הקפדה יתרה על הבטיחות והביטחון של הלקוח. הנהג הוא אדם מקצועי ובעל ניסיון, כך שחווית הנהיגה היא נעימה מאד. יש אפשרות כמובן לתאם בין שירותי אבטחה פרטיים לשירות ההסעות במידת הצורך.

השירות ברמה הגבוהה ביותר

חברת טיולי הנשיא, מעניקה מגוון רחב של שירותי הסעות, ובין השאר מספקת ללקוחותיה גם שירותי VIP ייחודיים, שכמותם עוד לא נראו בארץ. הרכבים היוקרתיים ביותר, הנהגים האדיבים ביותר שיש, ומוקד שיטפל בצרכי הלקוחות 24 שעות ביממה – את כל זה ועוד תמצאו בחברת טיולי הנשיא.

הצעת מחיר זריזה