עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

מהי חברת הסעות

מהי חברת הסעות ?

חברת הסעות הינה משרד או חברה אשר קיבל רישיון והיתר ממשרד התחבורה לעסוק בתחום שירותי הסעות.

בישראל פועלות חברות הסעות רבות, חלקן חברות הסעות קטנות אשר ברשותן מס' מצומצם של רכבי הסעות, וחלקן חברות הסעות גדולות אשר ברשותן מאות רכבי הסעות.

בפנייתנו אל חברת הסעות עלינו לבדוק שאכן ברשותה תעודת היתר לניהול משרד הסעות, ברשותה כל הרישיונות הדרושים, וצי רכביה מפוקח ע"י קצין בטיחות ועומד בכל התקנים.

בנוסף קיימות חברות הסעות אשר מתמחות רק בשירותי הסעות מיניבוסים, חברות הסעות אשר מתמחות רק בשירותי הסעות אוטובוסים, ומאידך חברות הסעות אשר ברשותן צי כלי רכב מכל הסוגים הכולל אוטובוסים, מיניבוסים, אוטובוסים זעירים, וואנים.

חברת הסעות "טיולי הנשיא" הינה חברת הסעות מהסוג אשר ברשותו מגוון רחב של רכבי הסעות.

חברת הסעות "טיולי הנשיא" מחזיקה בצי רכב גדול ומגוון המונה עשרות אוטובוסים ומיניבוסים מסוגים שונים.
רובנו חושבים כי הזמנת הסעה מחברת הסעות הינה דבר פשוט שלא דורש התייחסות מיוחדת פשוט מתקשרים אל מס' חברות הסעה, וחברת הסעות אשר תיתן לנו את המחיר הזול ביותר תהיה חברת ההסעות אשר נשכור את שירותיה. אנו צריכים לזכור כי ענף ההסעות הינו תחום בעייתי הדורש אחריות רבה. במרבית המקרים הבחירה בחברת הסעות מתבטאת בהפקדת אחריות בידיה של אותה חברת הסעות, ולכן עלינו לערוך בדיקה מדוקדקת ויסודית על מנת שלבסוף נשכור את שירותיה של חברת הסעות מנוסה ואחראית.

מספר פרמטרים הדורשים בדיקה מדוקדקת לפני פניה אל חברת הסעות:

הדבר הראשון אותו אנו צריכים לבדוק הוא סוג האוטובוס או המיניבוס אותו אנו נקבל בסופו של דבר, לא כל אוטובוס או מיניבוס מתאים לכל נסיעה. כאשר אנו מתכוונים להזמין הסעה ליום טיול למקום מרוחק, רמת הגולן למשל, עלינו להקפיד ולוודא שהאוטובוס או המיניבוס יהיה מפואר וממודל חדיש. גם אופי הלקוח שעבורו נדרשת הזמנת הסעה הינו גורם חשוב, הסעת תלמידים או ילדים דורשת אוטובוס או מיניבוס אשר מותקנות בו חגורות בטיחות ובנוסף מותקנת בהם מערכת פנסי איתות ייחודית אשר מהבהבת למרחוק ומתריעה בעת עליית וירידת תלמידים ממיניבוס או אוטובוס. הזמנת הסעה לבית הורים או בני גיל הזהב דורשת אוטובוס מהדגמים אשר מנמיכים את עצמם ואשר מקלים על עלייה ורידה מהאוטובוס.

בנוסף אנו אמורים לשים דגש גם על ניסיונו של הנהג אותו צבר בעבודתו אצל חברות הסעות. הסעה לטיולים רחוקים וארוכים דורשת נהגי הסעות מנוסים. לרוב חברת הסעות רצינית לא מעסיקה נהגי הסעות לא מיומנים וללא ניסיון. אולם עדיין מומלץ לברר בטרם הזמנת הסעה מאותה חברה הסעות האם נהג ההסעות שהמיועד לאותה נסיעה הוא נהג הסעות מנוסה ומיומן.

דבר נוסף עליו אנו צריכים לשים דגש הינו מהות ההסעה לה אנו זקוקים. האם מדובר בשירות הסעות על בסיס קבוע מידי יום, או האם מדובר בהזמת הסעה חד פעמית. בנוסף עלינו לבדוק את כמות האנשים עבורם אנו מעוניינים להזמין הסעה, במידה שאנו זקוקים למספר גדול של רכבי הסעות, לא כל חברת הסעות תעמוד בביצוע המשימה. קיימות חברות הסעות עם צי רכבי הסעות מצומצם אשר ינסו להציע פתרונות חלופיים אשר עתידים להתברר כשגויים, לכם עלינו לחפש חברת הסעות אשר ברשותה מס' רכבים מתאים לדרישותינו ועומדת בכל הקריטריונים הדרושים.

"טיולי הנשיא" הינה חברת הסעות מובילה ומנוסה, בעלת 30 שנות ניסיון בתחום שירותי הסעות בישראל. חברת הסעות "טיולי הנשיא" תדאג ותארגן עבורכם את הטיול כולל כל הפרטים הקטנים אשר גורמים לבסוף להבדל בין הסעה או טיול מהנה ומענג, לבין כישלון וטעם מר בפה.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא כל עלות או התחייבות מצדכם חייגו עכשיו 9587* או 035706070

הצעת מחיר זריזה