עקבו אחרינו בפייסבוק
Facebook Pagelike Widget

כיצד לבחור חברת הסעות

כאשר בוחרים חברת שירותי הסעות קיימים מס' שיקולים אשר צריכים להילקח בחשבון. השיקול הראשון הוא לסמן מיהו קהל היעד עבורו מזמינים שירותי הסעה. לדוגמא, האם מדובר בהסעת תלמידים / ילדים? הזמנת שירותי הסעות לתיירים? או אולי הזמנת שירותי הסעות לבתי הורים בני גיל הזהב אשר זקוקים למיניבוסים או אוטובוסים המותאמים לצרכיהם (אוטובוסים או מיניבוסים אשר העלייה והירידה מהם נוחה) . מרבית הסיכויים שרוב חברות ההסעות ידעו להמליץ לכם. השיקול השני שצריך להילקח בחשבון הוא האם אנו זקוקים לשירותי הסעה באופן חד פעמי, או האם מדובר בהסעה קבועה (מידי יום או מס' פעמים בשבוע/חודש) , כמובן שאם מדובר בהסעה קבועה או בהזמנת כמות אוטובוסים גדולה, אפשר יהיה להוזיל את מחיר ההסעות.

שיקול נוסף אשר צריך להילקח בחשבון הוא איכות הנהגים אשר מסיעים אותנו. אסור להקל ראש בשיקול זה מכיוון שאל לנו לשכוח שחייהם של 50 נוסעים מופקדים בידיו של נהג הסעות אחד, וזוכרים אנו אסונות שקרו בעבר.

חשוב לציין שבארץ קיימות חברות הסעות טובות ואמיניות אשר ברשותן מס' רב של אוטובוסים ומיניבוסים ובנוסף חברות הסעה זעירות אשר ברשותן מיניבוס.הכלל המשמעותי ביותר בבחירת חברת הסעות הוא להזמין אך ורק מחברת הסעות מוכרת ואמינה, אשר הומלצה ע"י מכרים שלכם על מנת שלא תמצאו עצמכם פתאום מול אוטובוס מוזנח משנתון ישן, עם מזגן לא תקין, ומושבים קרועים . והיה ונתקלתם במקרה שכזה, המלצתנו היא לוותר על ההסעה ונסות להזמין הסעה מחברה אחרת, מכיוון שהכלל הפשוט הוא שחברת הסעות אשר חוסכת בתקינות המזגן, המושבים, ומזניחה את האוטובוס – ללא ספק חוסכת גם במערכות בטיחותיות באוטובוס דבר אשר יכול לעלות לנו הנוסעים בחיינו.

באשר להחלטה איזו חברת הסעות לבחור, אחת ההמלצות החשובות ביותר היא להיוועץ בחברים. אדם שנסע עם חברת הסעות וקיבל שירות גרוע לא ישכח זאת לעולם, ואילו הסעה מהנה עם חברת הסעות טובה ומסודרת, עם נהג הסעות ידידותי אדיב ומנוסה תיחרט בזכרונו לתמיד. והיה והשגתם המלצה, או שביצעתם תחקיר מקיף באינטרנט , מומלץ לפנות למס' חברות הסעות אשר עושות רושם רציני כדי על מנת לקבל הצעת מחיר . ישנם כמה גורמים חשובים שחייבים לבדוק מול חברת נסיעות: התאמת הרכב לסוג הנסיעה, בחירת רכב שיהיה מרווח מתאים לכל הנוסעים ואם בקבוצה שאתם נוסעים עמה יש בעלי מוגבלויות – חובה לדאוג שהרכב המסיע יהיה מותאם עבורם.

אחד הפרמטרים החשובים ואם לא החשוב ביותר בשיקול איזו חברת הסעות לבחור הוא פרמטר הבטיחות. אחד השברים שיש לבדוק שפונים לחברת הסעות הוא האם ברשותה רישיון לניהול משרד הסעות מטעם משרד התחבורה. בנוסף ובעיקר כאשר מדובר בשירותי הסעות ילדים / תלמידים, אנו צריכים לברר האם לנהגים אשר מועסקים בחברת ההסעות אליה פנינו ישנו רישיון נהיגה מתאים להסעת ילדים והאם קיים לנהגים עבר פלילי כלשהו. כמו כן מומלץ האם המיניבוס או האוטובוס שהזמנו מצוייד באישור קצין בטיחות המעיד על כך שרכב ההסעות עבר בדיקת בטיחות.

בנוסף יש להתאים את סיווג החברה לצרכים שלנו הלקוחות. חברת הסעות שברשותה כמות גדולה של מיניבוסים, אולם מס' מועט של אוטובוסים תתאים יותר לשירותי הסעות קבועות של עובדים מאשר להסעת 1000 חניכי צופים למחנה בעזרת 20 אוטובוסים.

על מנת שנבחר חברת אוטובוסים או מיניבוסים בצורה מושלמת כדאי להקפיד על נושאים נוספים. למשל אופי ההסעה לה אנו זקוקים – האם מדובר ביום טיול לרמת הגולן ואז נפנה כמובן לחברת הסעות שברשותה אוטובוסים חדישים ומפוארים ולא לחברת הסעות שהציעה אמנם מחיר זול יותר, אולם ברשותה רק אוטובוסים ישנים, מכיוון שלדעתנו אינכם רוצים למצוא עצמכם במחציתו של חודש אוגוסט הלוהט תקועים באמצע כביש ראשי איפשהו בצפון הארץ מחכים לאוטובוס חליפי.

האם מדובר בהסעת ילדים / תלמידים ? אז נפנה כמובן לחברת הסעות שברשותה אוטובוסים ו/או מיניבוסים אשר מורשים להסעת תלמידים וכל נהגי החברה מצוידים ברישיון נהיגה מתאים להסעת תלמידים.
האם מדובר בהסעות נכים? אז כמובן נפנה לחברת הסעות אשר התמחותה העיקרית הינה הסעות נכים וכמובן כלי הרכב שברשותה מותאמים להסעת נכים.האם מדובר בהסעת קשישים? אז עלינו לברר האם האוטובוסים או המיניבוסים מותאמים להסעת קשישים עם גישה נוחה לאוטובוס.

בנוסף עלינו לזכור שתחרות אמנם מטיבה עמנו קהל הצרכנים ובמיוחד בימים אלו של אווירת מחאה חברתית ולכן מומלץ לקבל הצעת מחיר ממספר חברות הסעה, אולם עלינו לזכור שלא רק המחיר קובע, ועלינו לשים תשומת לב גם לשירות. טעמו המר של שירות גרוע יגבר על טעמו המתוק של מחיר מעט זול יותר.
הזמנת אוטובוס או כל כלי רכב אחר, מחברת הסעות אשר מזניחה את הטיפול ברכביה , יכולה לפגום בהנאה ואפילו להרוס לגמרי את כל יום הטיול אשר עמלנו על תיכנונו מס' רב של חודשים.

טיולי הנשיא הינה אחת החברות הוותיקות והמובילות בישראל בענף ההסעות. לחברה צי אוטובוסים ומיניבוסים חדש ומפואר, המפוקח ע"י 2 קציני בטיחות בתעבורה, נהגים מנוסים אשר עוברים הכשרות מס' פעמים בשנה, וצוות סדרנים מיומן ואדיב שתפקידו לוודא שכל הנוסעים יזכו לחווית הסעה נעימה והכי חשוב – בטוחה.

לכן גם אם מדובר בהסעה בתוך העיר או ביום טיול ברחבי הארץ , שירותי הסעות באוטובוסים או שירותי הסעות במיניבוסים, בקווי הסעה קבועים מידי יום או בהזמנת הסעה מזדמנת, התקשרו עכשיו 9587* וקבלו הצעת מחיר מסודרת. ניתן גם להתקשר לטל' 035706070 בכל שעה שתחפצו

הצעת מחיר זריזה